KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA (21.06.2015 r.)

Jutro w naszej parafii uroczystość Bierzmowania, sakramentu na Mszy św. o godz. 17.00 udzieli ks. biskup pomocniczy Łukasz Buzun. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży.
W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. We wtorek w klasztorze o godz. 15.15 Msza św. na zakończenie roku szkolno – katechetycznego dla Przedszkolaków.
Msza św. na zakończenie dla wszystkich uczniów Gimnazjum w czwartek o godz. 9.00 w klasztorze, a w piątek o godz. 8.00 na zakończenie dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej w Grabowie i w Zamościu.
We wtorek zapraszamy na spotkanie grupy św. ojca Pio, modlitwę rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 w klasztorze zostanie ustanowionych nowych 7 ministrantów, otoczmy ich naszą modlitwą. Zbiórka z tymi kandydatami w czwartek po wieczornej Mszy św.
Za tydzień zbiórka kwartalna na potrzeby parafii. Bardzo proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze Panie i Panów z Rady Parafialnej i komitetu remontowego. Otrzymaliśmy ekspertyzy dotyczące badań polichromi naszego Kościoła – są pozytywne i zakończone zostały prace przy odrestaurowaniu budynku gospodarczego – naprawione zostało przęsło parkanu na cmentarzu. Bóg wszystkim za ofiary składany na ten cel i tym, którzy je zbierają.
W dniach 4 i 5 lipca (sobota – niedziela), chcemy włączyć się w pielgrzymkę dzieci i młodzieży pieszą od Sokolnik do Kalisza, w intencji naszych rodzin zapisany w Zakrystii u ks. Michała i odbiór zgody koszt 50 zł. Serdecznie zachęcamy, szczegóły na plakacie.
Są do nabycia nowe numery czasopism zachęcamy do ich nabywania. W obecnym numerze opiekuna opisany jest dokładny przebieg Kongresu Eucharystycznego i nominacje księży neoprezbiterów.

Wszystkim parafianom i gościom,
życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.