KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA (1.02.2015 r.)

Dziś zapowiadana zbiórka ofiar na zakony klauzurowe dziękuję panią z żywego Różańca za jej przeprowadzenie, a wszystkim za ofiarowany na ten cel grosz niech modlitwa sióstr wyprasza nam potrzebne łaski.

W poniedziałek 2 lutego tradycyjne święto Ofiarowania Pańskiego zwane –„Matki Bożej Gromnicznej”. Msze św. w naszej parafii o 7.30. 10.00, 16.00 i 18.00 na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, a na Mszy św. o godz. 16.00 w sposób szczególny poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I-Komunii św.

W środę od godz. 15.00 spotkanie w Szkole Podstawowej w Grabowie z dziećmi – Komunijnymi z klasy 3 A, a czwartek od godz. 15.00, klasa 3 B i Zamość. Podczas tego spotkania będzie możliwość pomiaru i zamówienia szat I – Komunijnych. Z tej też racji w środę popołudniu biuro parafialne NIECZYNNE. Proszę o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych panów którzy je przygotowywali.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się za rodziny i w obronie poczętego życia, polecając wszystkie rodziny naszej parafii.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, zgłaszamy jak zawsze w zakrystii, biurze parafialnym, a od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dzieci i młodzieży.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca po Mszy porannej adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

Kto chciałby z chłopców z naszej parafii zasilić grono ministrantów, prosimy, aby zgłosił się do ks. Michała w zakrystii, lub u państwa katechetów w szkole.

Jest nowy numer Opiekuna i przewodnika, zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !