KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Niedziela – Chrystusa Króla – 22.11.2015 r.

1.)Kończymy dziś rok liturgiczny za tydzień I niedziela Adwentu. To czas oczekiwania na przyjście Pana, po Mszy św. O godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2.)Dziś uroczystości odpustowe w Marszałkach, ku czci Chrystusa Króla o godz. 12.00.

3.)Przed naszymi świątyniami zbiórka ofiar do puszek na upominki dla naszych parafian dzieci i osób samotnych, jak co roku przeprowadzają ją panie z zespołu charytatywnego naszej parafii, dziękuję wszystkim za poparcie tej akcji jak i panią , które od lat się w nią angażują.

4.)W czwartek zapraszamy wszystkich na spotkanie grupy Ojca Pio „Ulgi w cierpieniu” o godz. 18.00 rozpoczniemy od wspólnej Mszy św.

5.)Jak co roku otrzymaliśmy świece adwentowe na wigilijny stół, stanowiące cegiełkę na dzieło pomocy ubogim. Rozpoczniemy je rozprowadzać od pierwszej niedzieli Adwentu można nabywać świece, po Mszach św. lub w biurze parafialnym – cena 6 zł.

6.)Można też zaopatrywać się w opłatki na wigilijny stół u pana Kościelnego Hieronima Bednarza w zakrystii po Mszach św. są poświęcone.

7.)Ukazał się nowy numer Opiekuna – a wnim relacja prezydenta u Ojca św. i bieżące sprawy Kościoła i Przewodnik katolicki, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki
Szczęść Boże.