KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (22.02.2015 r.)

W środę rozpoczęliśmy Wielki Post, to czas przemiany i nawrócenia dla każdego z nas. Podejmijmy wewnętrzny wysiłek wyprostowania ścieżek swojego życia. Rekolekcje wielkopostne w IV niedzielę Wielkiego Postu zarówno dla dzieci i młodzieży naszych szkół jak i dla dorosłych. Prowadził je będzie ks. Karol Gibki – wikariusz parafii Czajków.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH PASYJNYCH: DROGA KRZYŻOWA W PIĄTKI O GODZ. 17.00 DLA WSZYSTKICH. W NIEDZIELĘ O GODZ. 15.00 PARAFIALNA DROGA KRZYŻOWA, A PO NIEJ O GODZ. 16.00 GORZKIE ŻALE. MSZA ŚW. WIECZOROWA W NIEDZIELĘ BEZ KAZANIA PO GORZKICH ŻALACH.

Dziękujemy wszystkim za udział w 40 godzinnym nabożeństwie wspólną i osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

Wyjazd ministrantów do Wrocławia na basen w poniedziałek 23 lutego o godz. 8.00 wspólna Msza św. w kościele klasztornym i po niej wyjazd sprzed remizy strażackiej powrót ok. godz. 19.00.

We wtorek zapraszamy na spotkanie grupy Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.

Ofiary z tytułu daniny składamy na tacę bez zmian tak jak w latach ubiegłych.

Pojawił się nowy numer Przewodnika zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu wielkiego postu!!!