KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA Święto Miłosierdzia Bożego (12.04.2015r.)

Dzisiejszą niedzielą oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu tak bardzo potrzebnemu współczesnemu światu, a szczególnie nam ludziom. Sięgnijmy do skarbca modlitwy, odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dziękujmy za św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 16.00 próba z dziećmi przygotowującymi się do I – Komunii Św. a piątek o godz. 17.00. W związku z tym Msza św. w tym dniu o godz.. 18.00 i 18 30.

We wtorek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00.

W poniedziałek 13 kwietnia dzień świętości kapłańskiej, 20 rocznica święceń biskupich i 80 urodzin księdza biskupa Teofila Wilskiego – pamiętajmy w modlitwie.

Przypominamy wszystkim pielgrzymom udającym się do Włoch, że Msza św. rozpoczynająca pielgrzymkę, będzie w piątek 17 kwietnia o godz. 5.00 w kościele klasztornym po niej bezpośrednio wyjazd.
Za tydzień w niedzielę to jest 19 kwietnia zapraszam na Mszę św. o godz. 12.00 rodziców dzieci I – Komunijnych – po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.

Są nowe numery naszego Opiekuna, Przewodnika Katolickiego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławieństwa i wielu łask na kolejny tydzień.