KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przed Kościołami zbiórki do puszek na misje święte. Dziękujemy Panią z Koła Charytatywnego za jej przeprowadzenie i wszystkim za ofiarowany dar serca na misje św.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Przypominamy: droga krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla wszystkich. w niedzielę o godz. 16.00 gorzkie żale z nauką pasyjną. msza św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po gorzkich żalach ok. godz. 16.45. Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

W piątek zapraszamy na spotkanie Grupy Ojca Pio, rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00. Zbiórka ministrantów w najbliższy czwartek po mszy wieczorowej.

Za tydzień kwartalna zbiórka na potrzeby parafii, proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze panie i panów z komitetu remontowego.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu.