KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (08.03.2015 r.)

Za tydzień w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje Wielkopostne, czas pogłębionej refleksji nad słowem Bożym Msze św. z nauką dla dorosłych od poniedziałku do środy godz. 18.00, poprowadzi je ks. Karol Gibki Rekolekcje dla dzieci w szkoły podstawowej od poniedziałku do wtorku, natomiast młodzież gimnazjalna od środy do piątku. Otoczmy to dzieło modlitwą. Przypominamy i prosimy rodziców i wychowawców o uwrażliwienie dzieci i młodzież na ten czas. Bez pogłębionej refleksji nad sobą trudno jest realizować swoje życie i wzrastać w chrześcijańskiej wierze. We wtorek zapraszamy na spotkanie grupy Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. polecając św. Ojcu Pio czas rekolekcji w naszej parafii.

W piątek 13 marca po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski.

PRZYPOMINAMY, ŻE W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 14 MARCA O GODZ. 14.00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM ZEBRANIE PRZEDPIELGRZYMKOWE DLA TYCH CO UDAJĄ SIĘ AUTOKAREM DO WŁOCH – PROSIMY O UREGULOWANIE DRUGIEJ RATY WPŁATY. W SOBOTĘ BIURO PARAFIALNE NIECZYNNE ZE WZGLĘDU NA SPOWIEDŹ WIELKOPOSTNĄ W KRASZEWICACH.

Wszystkim paniom z racji dnia kobiet życzymy dużo zdrowia i bożej pomocy na każdą godzinę życia ofiarując im swoją modlitwę.

W drugi piątek miesiąca zapraszamy kandydatów do bierzmowania na drogę krzyżową i msze wieczorną. Szczególnym przygotowaniem dla kandydatów jest udział w rekolekcjach wielkopostnych w gimnazjum.

Pojawił się nowy numer Przewodnika – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu !!!