KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA

Ze względu na niskie temperatury w klasztorze Msza św. o godz. 11.00 za tydzień będzie sprawowana w kościele parafialnym do odwołania. Msza św. o godz. 12.00 ze względu na opuszczenie świątyni może się opóźnić o 5 min.

W sobotę 2 lutego tradycyjne święto Ofiarowania Pańskiego zwane –„Matki Bożej Gromnicznej”. Msze św. w naszej parafii o 9.00. 11.00, 16.00 i 18.00 na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, a na Mszy św. o godz. 16.00 w sposób szczególny poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I-Komunii św. W niedzielę  3 lutego  tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe proszę panie żywego różańca o przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku.

W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, zgłaszamy jak zawsze w zakrystii, biurze parafialnym. Od godz. 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dzieci, a następnie o 16.00 Msza św. dla dzieci. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne z kandydatów do sakramentu bierzmowania. O 17.30 spowiedź dla nich i o 18.00 Msza św. W sobotę po Mszy św. godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe I soboty wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 12.00 w klasztorze.

Jest nowy numer naszego Opiekuna poświęcony Matce Bożej Gromnicznej i zakonom klauzurowym zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy. Szczęść Boże