KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Rozpoczynamy dziś nasze spotkania ze Słowem Bożym rekolekcje wielkopostne, bardzo gorąco witamy w naszej wspólnocie księdza Piotra Machałę naszego kaznodzieję, który będzie głosił nauki do środy włącznie o godz 18.00.

Dzisiaj o 16.00 Gorzkie  Żale z nauką pasyjną, a w piątek droga krzyżowa o 16.30 dla wszystkich. W godzinach dopołudniowych rekolekcje dla dzieci i młodzieży naszych szkół od poniedziałku do środy według ustalonego porządku poprowadzą siostry Nazaretanki z Ostrzeszowa wraz z naszymi katechetami.

W tym tygodniu przyda I Czwartek modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin, I Piątek od godz. 8.00 objazd chorych, od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa, o 16.00 Msza św. bez kazania i o 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. I Sobota Miesiąca o 18.00 Msza św. i  nabożeństwo różańcowe.

W środę wizytacja pasterska ks. Biskupa Stanisława Napierały w Marszałkach. W środę i czwartek biuro parafialne będzie nieczynne. W razie konieczności po mszy św. wieczorowej.

Msza św. imieninowa ks. Proboszcza z racji rekolekcji i wizytacji w dekanacie przeniesiona z środy na czwartek o godz. 18.00.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas rekolekcji i trwającego okresu Wielkiego Postu. !!!