KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przed Kościołem zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Dziękuję panią z Koła różańcowego z przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku i wszystkim za ofiarowany grosz.

W piątek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio rozpoczynamy od wspólnej Eucharystii o godz. 18.00.

Przypominam o systematycznej pracy dzieciom pierwszo-komunijnym, rodziców proszę o kontrolę i pomoc w przygotowaniu do pierwszej komunii św. We wtorek o godz. 15.00 spotkanie z rodzicami z trójek klasowych w szkole.

W czwartek biuro parafialne do południa nie czynne z powodu dyżuru spowiedniczego u św. Józefa w Kaliszu. Wieczorem modlimy się w intencji poczętego życia i rodzin w łączności z Bazyliką św. Józefa.

Przypominam o uporządkowaniu  miejsc cmentarnych i nabyciu stosownych dokumentów. Do biura parafialnego zapraszam wszystkich którzy postawili nowe pomniki bez zezwolenia po stosowne dokumenty.

Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Opiekun.

Wszystkim parafianom i gościom,  dzieciom i młodzieży  Szczęść  Boże !!!