KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny

Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję za piękne przeżywanie Świat paschalnych. Dziękuję Ks. Mariuszowi, panom przygotowującym dekorację Bożego grobu. Dziękuję, pani organistce, panom prowadzącym drogę krzyżową, służbie liturgicznej, młodzieży, naszym paniom troszczącym się piękno i czystość naszego kościoła za pomoc i dobre serce.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i naszym Seminarium Duchownym, wspomagając te uczelnie ofiarą i modlitwą.

W tym tygodniu w piątek o godz. 15.00 w małej szkole spotkanie dzieci klas 3 z rodzicami przed I komunią świętą.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 w kościele parafialnym odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny.

Za tydzień Msza św. o godz. 11.00 wraca do Klasztoru, a od 1 maja również msze św. wieczorowe łącznie z niedzielami.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego