KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać za ofiary na zakony klauzurowe złożone do puszek. Dziękuję także panią z koła różańcowego za przeprowadzenie tej zbiórki.

W poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Lourdes to światowy dzień chorego modlitwą ogarniamy ludzi chorych i cierpiących, pamiętajmy też o uczynkach miłosierdzia względem ludzi chorych.

W środę po mszy św. nabożeństwo różańcowe z racji 13 dnia miesiąca. Zapraszamy szczególnie panie i panów Żywego Różańca.

Jest do nabycia nowy numer Opiekuna oraz Gość Niedzielny. Prosimy o głębsze zainteresowanie tymi czasopismami, które dedykowane są każdej rodzinie. Ostatnio znów sporo zostaje. Trwa okres karnawału, co jednak nie zwalnia z wstrzemięźliwości pokarmów mięsnych w piątek.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki – Szczęść Boże !!!