KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA (8.02.2015 r.)

Bóg zapłać za ofiary na zakony klauzurowe złożone do puszek. Dziękuję także panią z Koła różańcowego za przeprowadzenie tej zbiórki zebraliśmy sumę 1050 zł.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Ojca Pio będziemy modlić się za wszystkich chorych, a w piątek po Mszy św. różaniec fatimski.

Młodzież kandydatów do bierzmowania zapraszamy w najbliższy piątek na wspólną Mszę św. o godz. 18.00 w kościele farnym.

Biuro parafialne w czwartek do południa będzie nieczynne z uwagi na konferencje ks. dziekanów w Kaliszu.

Kończy się okres karnawału. Za tydzień w naszej parafii rozpoczynamy 40 – godzinne nabożeństwo eucharystyczne poprzedzające okres Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja według wyznaczonego porządku. do godz. 16.55. ( program adoracji w Gablotach ).

Pojawił się nowy numer Przewodnika i Promyczka dobra – pisma dla dzieci zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !