KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś przypada Dzień Matki pamiętajmy w modlitwie o swoich mamach ofiarując im nie tylko kwiaty, ale wdzięczną modlitwę.

Za tydzień w niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu będziemy obchodzić Jubileusz 30-lecia Kapłaństwa naszego Proboszcza Ks. Kan Ryszarda Ryńca. O godz. 12:00  Jubilat odprawi Mszę św. dziękczynną za otrzymane łaski w życiu kapłańskim. Otoczmy ks. Proboszcza modlitwą i prośmy za wstawiennictwem Matki Bożej oraz św. Jana Pawła II o  Boże błogosławieństwo w Jego życiu osobistym i kapłańskim; we wszystkich dziełach, jakie podejmuje.

W najbliższą środę od godz. 10.00 w naszej parafii wizytacja Pasterska ks. Bpa Stanisława Napierały, a o godz. 18.00 uroczystość Bierzmowania. W poniedziałek, o 19.00 w Kościele Farnym próba generalna przed bierzmowaniem. Prosimy młodzież o obowiązkowe uczestnictwo w przygotowaniach do bierzmowania. W czwartek do południa biuro parafialne nieczynne z racji dyżuru spowiedniczego w Kaliszu

W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w kościele klasztornym w intencji dzieci przedszkolnych i ich rodzin, personelu przedszkola i sióstr z racji Wspomnienia NMP Wspomożycielki Wiernych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.