KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA (15.02.2015 r.)

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo wystawienia i adoracji do godz. 17.00 Msza św. zakończy dzień. Jutro i we wtorek wystawienie Najśw. sakramentu rano od godz. 8.00 dodatkowa Msza św. o godz. 11.00 następnie adoracja cały dzień do godz. 17.25.

W środę popielec rozpoczęcie Wielkiego Postu Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00 w tym dniu obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy. W każdy piątek o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej – dla wszystkich parafian.

W niedzielę po południu o 15.00 parafialna droga Krzyżowa prowadzona przez parafian.

O godz. 16.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i bezpośrednio po nich Msza św. wieczorowa bez kazania tak jak to było w zwyczaju.

Na bocznym ołtarzu wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Można też złożyć daninę we własnej kopercie.

Pojawił się nowy numer Opiekuna, Przewodnika i jest jeszcze numer Promyczka dobra – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na ostatnie dni karnawału i rozpoczynający się czas wielkiego postu. Szczęść Boże !