KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Kończy się pomału karnawał. Za tydzień w naszej parafii rozpoczynamy nabożeństwo 40 godzinne – eucharystyczne przed Wielkim Postem. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja według wyznaczonego porządku. do godz. 16.55 (program adoracji w gablotach).

W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek od godz. 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, zgłaszamy jak zawsze w zakrystii, biurze parafialnym. Od godz. 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dzieci, a następnie o 16.00 Msza św. dla dzieci. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek kolejne spotkanie formacyjne z kandydatami do sakramentu bierzmowania. O 17.30 spowiedź dla nich i Msza św. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe I soboty wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

Jest nowy numer naszego Opiekuna i Gościa Niedzielnego zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy –  Szczęść Boże !