KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (17.05.2015)

Obchodzimy dziś w kościele niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień niedziela Zesłania Ducha Św. Msze św. wieczorowe od poniedziałku w kościele klasztornym o godz. 17.30 i 18.00. Po Mszy św. wieczorowej będziemy odmawiali nowennę do Ducha św.

Dziś zapowiadana zbiórka ofiar na Caritas i poszkodowanych w katastrofie w Nepalu, dziękujemy za okazane serce i Panią z Koła charytatywnego za jej przeprowadzenie.

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w piątek rozpoczynamy wieczorną Mszą św. w kościele klasztornym. Obecność obowiązkowa.

W sobotę 23 maja w katedrze Kaliskiej ks. Bp. Edwarda Janiak wyświęci 12 kapłanów, otoczmy ich naszą modlitwą.

Pojawił się nowy numer Przewodnika są numery promyczka Dobra.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.