KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA (12.07.2015 r.)

Ze względu na nasz odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej przez cały tydzień, Msze św. wieczorne będą w Kościele klasztornym po Mszy św. Litania do Matki Bożej Szkaplerznej przed wystawionym Najświętszym sakramentem. W piątek po mszy św. wieczorowej czuwanie modlitewne przed odpustem o godz 18 30.

W sobotę 18 lipca o godz. 19.00 Msza św. na cmentarzu za wszystkich wiernych zmarłych parafian, proszę o przygotowanie ołtarza polowego, w razie deszczu msza św. w Klasztorze. Proszę o pomoc w rozdzielaniu Komunii Świętej i zebranie składki na cmentarzu.

W dzień odpustu Msze św. w naszej parafii o 7.30 w farze, o godz. 10.00, 12.00 i 18.00 w klasztorze. Po powitaniu pielgrzymki z Mikstatu, sumę odpustową w intencji parafian o godz. 12.00 odprawi ks. prałat Dariusz Smolnik, proboszcz parafii św. Marcina w Odolanowie. Zapraszamy całą asystę i panów do niesienia baldachimu. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapisy do bractwa św. Szkaplerza i poświęcenie szkaplerznych i medalików szkaplerznych. Za rok w kwietniu chcemy udać się do Lourdes przez Barcelonę pielgrzymka lotnicza przypuszczalna cena 3000 tys zł zapisy w biurze parafialnym.

We wtorek Modlitwy za wstawiennictwem św. ojca Pio rozpoczynamy Mszą Św. o 18.00.

Urząd Miasta i Gminy przypomina Wszystkim Mieszkańcom Miasta i Gminy Grabów o złożeniu stosownych deklaracji dotyczących odpadów komunalnych szczegóły w gablotach i urzędzie Miasta.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na kolejny tydzień pracy i wypoczynku.