KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej świątyni. Dziękuję wszystkim darczyńcom, jak i tym którzy tę zbiórkę co roku przeprowadzają.

W najbliższy wtorek wyjazd do Częstochowy z emerytami i rencistami po porannej Mszy św. Przypominamy o wyjeździe do Wołczyna 7 października na zjazd grup modlitewnych św. Ojca Pio. Koszt 20 zł – zapisy w zakrystii. W czwartek spotkanie grupy modlitewnej za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy miesiąc Październik- miesiąc poświecony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa dla wszystkich w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek z udziałem dzieci o godz. 17.00. W środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczorowej.

W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele klasztornym.

Od 5 października przez cały miesiąc w parafii Chlewo prowadzony będzie kurs przedmałżeński dla osób bezpośrednio przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do ks. proboszcza parafii Chlewo – Ks. Pawła Filipiaka.

W najbliższą sobotę od godz. 14.00 siostry Salezjanki zapraszają dzieci od klasy I szkoły podstawowej i młodzież do oratorium – różne sekcje i zainteresowania, muzyczne, plastyczne i artystyczne. Oratorium poprowadzi siostra Teresa.

Jest do nabycia nowy numer Opiekuna i ostatnie kalendarze na nowy rok 2018.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !