KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na malowanie kościoła. Ofiary z niedzielnej zbiorki, jak i wcześniej złożone w biurze parafialnym zasiliły konto parafialne.

Za tydzień obchodzimy w Kościele kolejny już dzień Papieski w tym dniu jak co roku polecamy dzieci i młodzież z ubogich  rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami proszę ażeby tę zbiórkę przeprowadziły panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła.

W czwartek udajemy się jako parafia i dekanat do Kalisza na wspólną modlitwę do św. Józefa na godz. 17.00. Biuro parafialne w tym dniu tylko do południa.

W I piątek miesiąca przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Po mszy św. porannej od godz. 8.00 odwiedziny chorych których zgłaszamy jak zawsze. Od 15 spowiedź pierwszo – piątkową. O 16.00 msza św. i dziesiątek różańca. Po mszy św.  poświęcenie różańców dzieciom I – komunijnym.

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św. Można już  składać na wymienianki roczne i jednorazowe.

W drugi piątek miesiąca zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania na godz. 17.00 rozpoczniemy od różańca i  spowiedzi św.

Jest nowy numer Przewodnika i Opiekun oraz kalendarze.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !