KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś dzień papieski przed kościołami zbiórka ofiar do puszek na Fundusz stypendialny dla ubogiej a zdolnej młodzieży. Dziękuję wszystkim za ofiarowany na ten cel grosz a paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki.

W czwartek spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Ojca Pio, będziemy polecać nasze rodziny i wszystkich chorych w naszej parafii.

W piątek tradycyjny dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy o naszych nauczycielach i wychowawcach, nie tylko składając im życzenia, ale również modlitwę. Zapraszamy szczególnie na modlitwę różańcową w ich intencji. W piątek zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania na godz. 17.00 rozpoczniemy od różańca i  spowiedzi św.

W niedzielę 16 października rocznica wyboru Jana Pawła II, po Mszy św. wieczorowej odmówimy Litanie do św. Jana Pawła II polecając naszą ojczyznę i wszystkich nią rządzących, prosząc o pokój, dialog i zgodę. Zgodnie z zapowiedzią pragniemy zorganizować za rok po niedzieli miłosierdzia pielgrzymkę parafialną do Fatimy i sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela w 100 lecie objawień. Pielgrzymka lotnicza i autokarowa 8 dniowa, cena ok. 3500 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do końca listopada w biurze lub zakrystii.

Są do nabycia nowe numery Opiekuna i Przewodnik Katolicki, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !