KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

Kończymy dziś rok liturgiczny za tydzień I niedziela Adwentu. To czas oczekiwania na przyjście Pana, po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Dziś uroczystości odpustowe w Marszałkach, ku czci Chrystusa Króla o godz. 12.00.

W czwartek zapraszamy wszystkich na spotkanie grupy Ojca Pio „Ulgi w cierpieniu” o godz. 18.00 rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. W piątek zapraszam na dodatkową mszę św. dzieci z klas II i III  wraz z rodzicami przed I Komunią św. poświęcimy książeczki.

Jak co roku otrzymaliśmy świece adwentowe na wigilijny stół, stanowiące cegiełkę na dzieło pomocy ubogim. Rozpoczniemy je rozprowadzać od pierwszej niedzieli Adwentu można nabywać świece, po Mszach św. lub w biurze parafialnym – cena 6 zł.

Można też zaopatrywać się w opłatki na wigilijny stół u pana Kościelnego Hieronima Bednarza w zakrystii po Mszach św. są poświęcone. Za tydzień 27 listopada o godz. 16.00 w restauracji Stylowa spotkanie kandydatów przed Pielgrzymką do Fatimy od 24 04 do 1.05 2017  wpłacamy zaliczkę w wys. 1500 zł.

Ukazał się nowy numer Opiekuna – a w nim relacja ze spotkania Z Ojcem św. naszego ks. Biskupa i bieżące sprawy Kościoła jest też Przewodnik katolicki,  zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki

Szczęść Boże.