XXV Niedziela zwykła – Komunikaty duszpasterskie 20.09.2015 r.

1.)Za tydzień zbiórka na cele parafialne, na koniec trzeciego kwartału. Dziękuję wszystkim za zrozumienie i ofiarowany na ten cel grosz, jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają.

2.)Z racji wspomnienia w kościele św. Ojca Pio w czwartek zapraszamy na wspólną modlitwę. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00, której przewodniczył będzie ks. Krzysztof Śliczny odpowiedzialny za grupy św. Ojca Pio w naszej diecezji, skieruje do nas Słowo Boże i odprawi Mszę św. we wszystkich naszych intencjach.

3.)Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. odbędzie się za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. po 12.00

4.)Przypominamy o wyjeździe z naszej parafii do Wołczyna 10 października w sobotę na wspólny zjazd modlitewny grup ojca Pio. Koszt 20 zł zapisy w zakrystii.

5.)Od 3 października przez cały miesiąc w parafii Chlewo prowadzony będzie kurs przedmałżeński dla osób bezpośrednio przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do ks. proboszcza parafii Chlewo – Ks. Pawła Filipiaka.

6.)Za dwa tygodnie w poniedziałek 28 września młodzież z naszej parafii rozpocznie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na wieczorną Msze św. o godz. 18.00 wspólną modlitwę i przyjęcie indeksów przygotowujących do tego sakrament.

7.)22 września o godz. 14.00 w Sali OSP w Grabowie spotkanie edukacyjne w ramach profilaktyki raka jelita grubego (mężczyźni po 50 roku życia) – szczegóły w Urzędzie Miasta i Gminy.

8.)Jest do nabycia nowy numer przewodnika, są jeszcze promyczki dobra i kalendarze na 2016 rok.
Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !