XXI Niedziela zwykła Komunikaty duszpasterskie 23.08.2015

1.) Dziękujemy wszystkim parafianom za udział i reprezentowanie naszej parafii na odpuście w Mikstacie.

2.) Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 jako parafia podziękujemy za tegoroczny chleb, który w imieniu rolników złożą mieszkańcy Smolnik.

3.) 6 września w niedzielę przeżywamy dożynki diecezjalne w parafii Mikorzyn. Msza św. o godz. 12.00. pod przewodnictwem ks. Bp. Edwarda Janiaka – zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

4.) We wtorek zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Będzie możliwość poświęcenia dewocjonalia (medalików, obrazów i świętych rzeczy).

5.) W środę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, którą w naszej parafii połączymy ze wspólną modlitwą na Mszy św. Nowennowej.

6.)Informujemy, że od dnia 1 września powracają Mszę św. poranne o godz. 7.00 z wyjątkiem środy i soboty (tak jak to było przed rokiem)

7.)Pojawił się nowy numer przewodnika i są do nabycia kalendarze na rok 2016, zachęcamy do ich nabywania, są one cegiełką na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Kaliszu.