Archiwum kategorii: INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE 10.04.2016 – 17.04.2016

intencje

III Niedziela WIELKANOCNA 10.04.2016
7.30/F/ + Helenę i Władysława Kowalskich
9.00/R/ + Idziego Szmaja – od córki Małgorzaty z rodziną
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Franciszka, Tadeusza, Mariannę, Mariana Bielów, Marię, Walentego i Jana Szkopków
12.00/F/ + Edwarda i Weronikę Stępniewicz i zm. rodziców
17.00/F /+ Adama i Jadwigę Bednarzów w rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 11.04.2016 r.
7.00 /F/ + Jerzego Zmyślonego – od córki Izabelli z rodz.
18.00 /F/+ Irenę Klara – od rodz. Tyrów, Bigdowskich i Łakomych

WTOREK 12.04.2016 r.
7.00/F/ + Władysława Karkoszkę – od córki Lidii z rodziną
18.00/F/+ Janinę i Władysława Jaruga

ŚRODA 13.04.2016 r.
9.00 /F/+ Krystynę Śledzik w rocz. śm.
18.00/F/+ Jana Walichnowskiego w 8 rocz. śm.
+ nowenna – Marię Kubasik, Antoniego Wargę, Idziego Szmaja, Annę Froń, Władysław Karkoszka, Mariannę Żuberek, Leokadię Presiak, Jerzego Zmyślonego, Helenę Dombek, Jerzego Muszalskiego (po Mszy różaniec)

CZWARTEK 14.04.2016 r
7.00 /F/+ Franciszkę, Ignacego Nowaków, Wandę i Józefa Urbanów
18.00/F/+ Halinę Szczypińską i wnuka Radosława – od Jadwigi i Waleriana Domagalskich z rodziną.  (Po Mszy modlitwa za wstawiennictwem św. Ojca Pio)

PIĄTEK 15.04.2016 r.
7.00/F/ + Mariannę Żuberek – od sąsiadów Janiny Rozwory i Beaty i Andrzeja Tomalów
18.00/F/ + Antoniego Jakubczyka

SOBOTA 16.04.2016 r.
9.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. ur. Adriana z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
16.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 1 rocz. ur. Marty z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców

IV Niedziela WIELKANOCNA 17.04.2016 – „Dobrego Pasterza”
7.30/F/ + Lucynę i Czesława Cal
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
10.00/R/ + Idziego Szmaja – od córki Marii z mężem i synem
11.00/K/+ Józefa Walczaka w 5 rocz. śm.
12.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 70 rocz. ur. Bronisława z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
17.00/F /+ Jana Woziwodzkiego – od Ignacego, Andrzeja, Stanisława, Pawła, Jarosława Strzeleckich z rodzinami

INTENCJE MSZALNE 03.04.2016 r. – 10.04.2016

II Niedziela WIELKANOCNA – Miłosierdzia Bożego 03.04.2016 r.
7.30/F/ + Krystynę i Eugeniusza Kaszubowskich
9.00/R/ + Teresę Szmaj
9.30/F/ SUMA ZA PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława Sitka
12.00/F/ – Dzięk.- Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla ks. proboszcza (po Mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia)
17.00/F/ + Stefana i Helenę Ptaków i zm. z rodz. Kędziów i Ptaków
21.00/Klasztor/ – CZUWANIE ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. JANA PAWŁA II

PONIEDZIAŁEK 4.04.2016 r.
7.00 /F/ + Piotra i Janinę Borków
18.00 /F/+ Helenę i Wincentego Puchałów

WTOREK 5.04.2016 r.
7.00/F/ + Zbigniewa Marchwackiego i zm. z rodz. Marchwackich
18.00/F/+ Franciszka Żuberka w rocz. śm.

ŚRODA 6.04.2016 r.
9.00 /F/+ Marię i Józefa Strzeleckich w rocz. śm.
18.00/F/+ Jana Woziwodzkiego – od Agnieszki z rodz.
+ nowenna – Piotra Ditfelda, Erwina Fabisia, Tadeusza Działaka, Helenę Olczak, Helenę Biel Danutę Prauzińską , Leszka Mencla, Sonie Pietrzak, Agnieszkę Cywińską, Stanisławę Chmielina,

I – CZWARTEK Miesiąca 7.04.2016 r.
7.00 /F/+ Annę i Jerzego Zmyślonych w 3 rocz. śm. Anny
18.00/F/+ Władysława i Rozalię Gelertów
PIĄTEK 8.04.2016 r.
7.00/F/ + Annę Froń – od Janiny Rozwory i Beaty i Andrzeja Tomalów
18.00/F/ + Teodora Mieszałę w 7 rocz. śm.

SOBOTA 9.04.2016 r.
9.00/F/ + Mariannę i Franciszka Gatkowskich
16.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. urodzin Norberta z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
– Dzięk. – Błag. w 1 rocz. urodzin Anny z prośbą o zdrowie i Bożą błogosławieństwo(chrzest)
18.00/F/ + Józefę, Franciszka Rachutów

III Niedziela WIELKANOCNA 10.04.2016
7.30/F/ + Helenę i Władysława Kowalskich
9.00/R/ + Idziego Szmaja – od córki Małgorzaty z rodziną
9.30/F/ SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Franciszxka, Tadeusza, Mariannę, Mariana Bielów, Marię, Walentego i Jana Szkopków
12.00/F/ + Edwarda i Weronikę Stępniewicz i zm. rodziców
17.00/F /+ Adama Bednarza w rocz. śm.

INTENCJE MSZALNE 28.03.2016 r. – 03.04.2016 r.

intencje

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 28.03.2016 r.
7.30/F/ + Irenę Klara – od rodz. Daszczyków
9.00/R/ + Idziego Szmaja – od syna Józefa z rodziną
9.30/F/ + Józefa Migułę
11.00/K/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. Magdaleny z prośbą o Boże błog. i zdrowie
12.00/F/ + Mariannę Sawaryn
17.00/F/ + Czesławę i Stanisława Łępów

WTOREK 29.03.2016 r.
7.00 /F/+ Annę Froń – od syna Henryka z żoną
18.00/F/+ Józefa, Mariannę i Janinę Sznajder

ŚRODA 30.03.2016 r.
9.00/F/+ Jana Woziwodzkiego – od Heleny Płockiej
18.00/F/+ Bronisławę i Stanisława Kowalczyków i Henryka Grzywaczewskiego
NOWENNA + Piotra Ditfelda, Helenę Dombek, Marię Kubasik, Halinę Jajczyk, Antoniego Wargę, Annę Froń, Idziego Szmaja, Erwina Fabisia, Tadeusza Roszaka, Janinę Kubacką,

CZWARTEK 31.03.2016 r.
7.00 /F/+ Marię Przybyłek – od Bogusi i Rafała Dombek z dziećmi
18.00/F/ +Sewerynę i Józefa Fras

I – PIĄTEK 01.04.2016 r.
7.00 /F/+ Leokadię Presiak- od syna Jana z rodziną
8.00 /F/ objazd chorych
15.00 /F/ – spowiedź dzieci i młodzieży
16.00 /F/+ Józefa Domagałę z racji im. i zm. Józefa
18.00/F/ + Mariannę Żuberek – od Matek Żywego Różańca

I – SOBOTA 02.04.2016 r.
9.00/F/ + Danutę Prauzińską w 1 rocz. śm.
18.00/F/ + Mariannę i Józefa Szorków

II Niedziela WIELKANOCNA – Miłosierdzia Bożego 03.04.2016 r.
7.30/F/ + Krystynę i Eugeniusza Kaszubowskich
9.00/R/ + Teresę Szmaj
9.30/F/ SUMA ZA PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława Sitka
12.00/F/ – Dzięk.- Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla ks. proboszcza (po Mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia)
17.00/F/ + Stefana i Helenę Ptaków i zm. z rodz. Kędziów i Ptaków

INTENCJE MSZALNE PARAFIA GRABÓW NAD PROSNĄ 20.03.2016 – 28.03.2016 r.

intencje

NIEDZIELA Palmowa 20.03.2016 Męki Pańskiej
7.30/F/ + Józefa Szalę- z racji im i zm. rodziców
9.00/R/ + Mariannę Krysiak –od rodz. Strzeleckich Spalonych i Cegiełków
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Józefa Piątkowskiego
12.00/F/ + Janinę i Stefana Kucharskich
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Józefa Stempina
19.00 /od klasztoru/ +++ DROGA KRZYŻOWA ULICAMI NASZEGO MIASTA +++

PONIEDZIAŁEK 21.03.2016 r.
7.00 /F/ + Czesławę i Edwarda Gorzelannych
18.00/F/ + Józefę i Czesława Karolewskich

WTOREK 22.03.2016 r.
7.00 /F/+ Marię Przybyłek – od Zygmunta Łaciny z córkami
8.00 – KOMUNIA ŚW. dla chorych
18.00/F/ + Wiktorię i Józefa Mazurków

ŚRODA 23.03.2016 r.
9.00/F/+ Józefa Ptaka w rocz. śm.
18.00/F/ + Kazimierę i Waleriana Rybków
NOWENNA + Helenę Młodzińską, Halinę Szczypińską, Macieja Latonia, Mariana Semper, Jana Stempina,Romana Gozdowskiego, Helenę Puchała, Janinę Kubacką, Tadeusza Roszaka, Erwina Fabisia,

WIELKI CZWARTEK 24.03.2016 r
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla ks. Proboszcza i ks. Wikariusza
+ Helenę Biel – od syna Grzegorza z żoną i córkami

WIELKI PIĄTEK 25.03.2016 r.
18.00/F/ +++ LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ +++

WIELKA SOBOTA 26.03.2016 r.
18.00/F/ + Marię Sitek z racji im.
+ Zygmunta Drożaka – od kolegów Waleriana Domagalskiego i Zygmunta Koncewicza

Niedziela WIELKANOCNA – ZMARTWYCHWSTANIA 27.03.2016r.
6.00/F/ MSZA ŚW. REZUREKCYJNA – za wszystkich parafian
9.00/R/ + Mariannę Krysiak- od siostrzeńców Jana i Mariana Jarzynów z Książenic i Doruchowa
9.30/F/ + Ignacego i Czesławę Domagalskich i Radosława Szczypińskiego
11.00/K/+ Mariana i Helenę Młodzińskich
12.00/F/+ Józefa i Józefę Jarczaków i zm. z rodz. (po Mszy św. chrzest)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 28.03.2016 r.
7.30/F/ + Irenę Klara – od rodz. Daszczyków
9.00/R/ + Idziego Szmaja – od syna Józefa z rodziną
9.30/F/ + Józefa Migułę
11.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. Magdaleny z prośbą o Boże błog. i zdrowie
12.00/F/ + Mariannę Sawaryn
17.00/F/ + Czesławę i Stanisława Łępów

INTENCJE MSZALNE 13.03.2016 r. – 20.03.2016

intencje

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2016 r.
7.30/F/ + Marię Pietrucha w 30 rocz śm.
9.00/R/ + Kazimierza Szmaja z racji im.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Krystynę i Kazimierza Kempskich
12.00/F/ + Józefę Józefa i Mieczysława Zająców i zm z rodz.
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Radosława Szczypińskiego w 1 rocz śm. (po Mszy Różaniec Fatimski)

PONIEDZIAŁEK 14.03.2016 r.
7.00/F/ + Marię Przybyłek- od wnuczki Zuzanny z rodz.
18.00/F/ +Eugeniusza Jareckiego i zm. Grzegorza

WTOREK 15.03.2016 r.
7.00/F/ + Marię Kubasik –od siostry Kazimiery z mężem
18.00/F/ + Zm z rodz Lukasów i Wasilewskich

ŚRODA 16.03.2016 r.
9.00/F/ – Irenę Klara- od Maryli Grzempy
18.00/F/ + Mariannę Kosmala w II rocz śm.
Nowenna + Edmunda Kędzię,Teresę Ofiara,Stanisławę Weber,Genowefę Mydlak,Mariannę Krysiak,Marcina Tomalkiewicza,Lecha Szmaja,Helenę Kaja, Stanisława Szymańskiego,Jana Woziwodzkiego

CZWARTEK 17.03.2016 r. –
7.00/F/ + Tadeusza Roszaka-od wnuka i teściowej
18.00/F/ + Juliana Szczypkowskiego- od Kornelki z rodz.

PIĄTEK 18.03.2016 r.
7.00 /F/ + Mariannę i Józefa Szorków
17.00/F/- DROGA KRZYŻOWA
18.00/F/ + Jana i Jadwigę Olaszów Mariannę i Sylwestra Kurzawów
SOBOTA 19.03.2016 r.
9.00/F/ + Józefę Skrobańską z racji im
16.00/F/ + Melchiora Klimczaka rocz śm.
18.00/F/ +Czesława i Czesławę Szymańskich

NIEDZIELA 20.03.2016 Palmowa Męki Pańskiej
7.30/F/ + Józefa Szalę- z racji im i zm rodziców
9.00/R/ + Mariannę Krysiak –od rodz Strzeleckich Spalonych i Cegiełków
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Józefa Piątkowskiego
12.00/F/ + Janinę i Stefana Kucharskich
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Józefa Stempina
19.00   Droga Krzyżowa –ulicami naszego miasta ( od klasztoru do Fary)

INTENCJE MSZALNE 06.03.2016 r. – 13.03.2016 r.

intencje

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 06.03.2016 r. – Rekolekcje parafialne i szkolne
7.30/F/ + Magdalenę Śmiatacz
9.00/R/ + Krystynę i Idziego Mielcarków
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Halinę Karbowską w 15 rocz. śm.
12.00/F/ + Czesława Małolepszego i zm. Eugenię i Zbigniewa
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Helenę, Józefa Stanisława i Józefa Szczepańskich

PONIEDZIAŁEK 07.03.2016 r. – rekolekcje parafialne
7.00/F/ + Marię Przybyłek – od chrześniaka Janka z rodz.
10.00/F/ + Helenę Dombek- od wnuków i prawnuków
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 1 rocz. urodzin Eryka z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie

WTOREK 08.03.2016 r. – rekolekcje parafialne
7.00/F/ + Zofię, Franciszka Nowickich, Wandę i Edwarda Chrzanowskich
10.00/F/ + Antoniego Wargę –od syna Marka z żoną
18.00/F/ + Leona i Annę Warszawskich –zakończenie rekolekcji dla dorosłych

ŚRODA 09.03.2016 r.
9.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 1 rocz. urodzin Roxany z prośbą o zdrowie
18.00/F/ + Kazimierza Idzikowskiego z racji im
Nowenna + Helenę Olczak,Stefana Gelerta, Sonię Pietrzak, Wacława Stempina, Gerharda Tułacza, Jacka Masłowskiego,Annę Środa,Jerzego Biernata, Lucynę Małolepszą, Irenę Kanikovską

CZWARTEK 10.03.2016 r. – nabożeństwo do św. Ojca Pio
7.00/F/ + Elżbietę Tomalkiewcz i zm r rodz Kazimierę i Kazimierza
18.00/F/ + Edwarda i Jadwigę Chmielinów (po Mszy modlitwa do św. Ojca Pio)

PIĄTEK 11.03.2016 r.
7.00 /F/ + Antoniego Puchałę w 4 rocz Sm.
17.00/F/- DROGA KRZYŻOWA
18.00/F/ + Teresę Sitek w rocz śm.i zm Józefa i Kazimierza
SOBOTA 12.03.2016 r.
9.00/F/ + Józefę Ptak ,Jana i Wiktorię Nowackich
18.00/F/ + Kazimierza,Kazimierę i Elżbietę Tomalkiewicz

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2016 r.
7.30/F/ + Marię Pietrucha w 30 rocz śm.
9.00/R/ + Kazimierza Szmaja z racji im.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Krystynę i Kazimierza Kempskich
12.00/F/ + Józefę Józefa i Mieczysława Zająców i zm z rodz.
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Radosława Szczypińskiego w 1 rocz śm. (po Mszy różaniec Fatimski)

INTENCJE MSZALNE 28.02.2016 r. – 06.03.2016 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2016 r.
7.30/F/ + Aniele Ofiara w rocz. śm.
9.00/R/ + Jana Stempina – od brata Edmunda
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Józefa Pieruckiego
12.00/F/ + Helenę Biel w 1 rocz. śm.
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Helenę Sitek z racji im.

PONIEDZIAŁEK 29.02.2016 r.
7.00/F/ + Franciszka Organistę – od syna Stanisława z rodz.
18.00/F/ + Helenę Kaja – od koleżanek Krystyny, Janiny i Hanki

WTOREK 01.03.2016 r.
7.00/F/ + Marię Kubasik – od mieszkańców z ul. Kępińskiej
18.00/F/ + Helenę, Józefa Serafinowskich

ŚRODA 02.03.2016 r.
9.00/F/ + Józefa Stodolnego
18.00/F/ + Helenę Olczak i zm. Ludwika i Lesława
Nowenna + Annę Maciuszczak, Agnieszkę Cywińska, Stanisławę Chmielina,Leszka Mencla,Rafała Grzelaka, Helenę Biel, Zygmunta Drożaka, Danutę Prauzińską, Antoniego Wargę, Halinę Jajczyk,

I – CZWARTEK Mięsiąca 03.03.2016 r.
7.00/F/ + Tadeusza Roszka – od córki Anny i Eweliny
18.00/F/ + Kazimierza Sitka z racji im.

I – PIĄTEK Miesiąca 04.03.2016 r.
7.00 /F/ + Marię i Kazimierza Kubasików z racji im.
8.00/F/ – objazd chorych
15.00/F/ – spowiedź dzieci i młodzieży
16.00/F/ + Kazimierza i Krystynę Kempskich
17.00/F/- DROGA KRZYŻOWA
18.00/F/ + Marię Kubasik – od Żywego Różańca
I – SOBOTA Miesiąca 05.03.2016 r.
9.00/F/ + Zygmunta Drożaka w 1 rocz. śm.
18.00/F/ + Anielę, Wilhelma Kladów, Marię i Władysława Sitków

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 06.03.2016 r. – Rekolekcje parafialne i szkolne
7.30/F/ + Magdalenę Śmiatacz
9.00/R/ + Krystynę i Idziego Mielcarków
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Halinę Karbowską w 15 rocz. śm.
12.00/F/ + Czesława Małolepszego i zm. Eugenię i Zbigniewa
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Helenę, Józefa Stanisława i Józefa Szczepańskich

INTENCJE MSZALNE 21.02.2016 r. – 28.02.2016 r.

intencje

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2016 r.
7.30/F/ + Wincentego Cala w 15 rocz. śm.
9.00/R/ + Irenę Szmaj w 3 rocz. śm.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Dzięk. – Błag. w 18 rocz. urodz. Natalii z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
12.00/F/ + Zofię Pękacz i zm. z rodz.
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Jana i Mariannę Fabisiów i zm. z rodz.

PONIEDZIAŁEK 22.02.2016 r.
7.00/F/ + Ludwika Szafarskiego i zm. braci Ryszarda i Henryka
18.00/F/ + Ludwika, Antoninę, Wacława Ptaków, Mariana, Mariannę Bielów i Helenę Biel

WTOREK 23.02.2016 r.
7.00/F/ + Marię Przybyłek – od brata Mariana z rodz.
18.00/F/ + Halinę Szczypińską – od Zespołu charytatywnego

ŚRODA 24.02.2016 r.
9.00/F/ + Franciszka i Józefę Pilarczyk, Ignacego i Stanisławę Nawrockich
18.00/F/ + Mariannę i Józefa Szorków
Nowenna+ Jana Stempina, Mariana Semper, Macieja Latonia, Halinę Szczypińską,
Helenę Młodzińską, Jana Woziwodzkiego, Stanisława Szymańskiego, Helenę Kaja,
Lecha Szmaja, Marcina Tomalkiewicza,

CZWARTEK 25.02.2016 r. – MODLITWA DO ŚW.OJCA PIO
7.00/F/ + Erwina Fabisia – od sąsiadów Sitków i Puchałów
18.00/F/ + Bronisławę i Stanisława Biel w rocz. śm. (PO MSZY SPOTKANIE MODLITEWNE)

PIĄTEK 26.02.2016 r.
7.00 /F/ + Weronikę, Idziego, Józefa Garsztków w rocz. śm.
17.00/F/ – DROGA KRZYŻOWA
18.00/F/ + Józefę i Jana Pacholskich w rocz. śm.

SOBOTA 27.02.2016 r.
9.00/F/ + Mariana Cal i zm. Helenę w 20 rocz. śm.
18.00/F/ + Włodzimierza Lubienieckiego w 11 rocz. śm.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2016 r.
7.30/F/ + Aniele Ofiara w rocz. śm.
9.00/R/ + Jana Stempina – od brata Edmunda
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Józefa Pieruckiego
12.00/F/ + Helenę Biel w 1 rocz. śm.
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Helenę Sitek z racji im.

INTENCJE MSZALNE – 14.02.2016 r. – 21.02.2016 r.

intencje

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.02.2016 r.
7.30/F/ + Łucję i Edmunda Dłubek
9.00/R/ + Walentynę i Franciszka Gawronów
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Władysława Harężę w 8 rocz. śm.
12.00/F/ + Władysława Ślusarczyka w 25 rocz. śm. i zm Marię, Katarzyne, Józefa
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Juliana Szczypkowskiego – od wnuczki Patrycji z Dariuszem

PONIEDZIAŁEK 15.02.2016 r.
7.00/F/ + Zofię Fras w 20 rocz. śm.
18.00/F/ + Marię i Władysława Mikołajewskich

WTOREK 16.02.2016 r.
7.00/F/ + Grażynę Kędzięrską w 18 rocz. śm.
18.00/F/ + Helenę Młodzińską – od rodz. Gruszczyńskich

ŚRODA 17.02.2016 r.
9.00/F/ + Macieja Latonia – od cioci chrzestnej Haliny
18.00/F/ + Helenę Młodzińską – od córki Aliny z Maksymilianem i dziećmi Sarą i Jakubem
Nowenna+ Tadeusza Działaka, Michała Bislkiego, Juliana Szczypkowskiego, Romana Gozdowskiego
Piotra Ditfelda, Erwina Fabisia, Tadeusza Roszaka, Marię Kubasik, Helene Puchała, Janinę Kubacką,

CZWARTEK 18.02.2016 r.
7.00/F/ + Marię Ditfeld w 6 rocz. śm. i zm. rodziców Wiktorię i Edmunda
18.00/F/ + Halinę Szczypińską – od Barbary Kędzia z rodziną

PIĄTEK 19.02.2016 r.
7.00 /F/ + Mieczysława Żaka w 2 rocz. śm.
17.00/F/ – DROGA KRZYŻOWA
18.00/F/ + Jana Woziwodzkiego – od Heleny Strzeleckiej

SOBOTA 20.02.2016 r.
9.00/F/ + Kazimierza Chudzińskiego w rocz. śm.
18.00/F/ + Kazimierza Strzeleckiego w 2 rocz. śm.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2016 r.
7.30/F/ + Wincentego Cala w 15 rocz. śm.
9.00/R/ + Irenę Szmaj w 3 rocz. śm.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Dzięk. – Błag. w 18 rocz. urodz. Natalii z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
12.00/F/ + Zofię Pękacz i zm. z rodz.
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Jana i Mariannę Fabisów i zm. z rodz.

INTENCJE MSZALNE – 07.02.2016 r. – 14.02.2016 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2016 r.
7.30/F/ + Mariannę Krysiak i Piotra Pieprzkę
9.00/R/ + Stanisławę Kępską – od wnuczek Agnieszki i Beaty
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Henryka Cieślaka – od rodz Grechów z Palat
12.00/F/ + Helenę Kaja –od nauczycieli emerytów z Grabowa
17.00/F /+ Franciszka i Pelagię Chudzińskich – (Początek 40 godzinnego nabożeństwa )

PONIEDZIAŁEK 08.02.2016 r.
7.00/F/ + Tadeusza Działaka-od rodz Chmielinów i Drabentów z Kaliszkowic
11.00/F/ + Jana Stempina – od syna Janusza z rodz.
18.00/F/ + Katarzynę i Piotra Tyrakowskich

WTOREK 09.02.2016 r.
7.00/F/ + Marię Przybyłek – od syna Dariusza
11.00/F/ + Romana Gozdowskiego – od syna Józefa z rodz.
18.00/F/ + Teodora Walasa i zm. Helenę

ŚRODA POPIELCOWA 10.02.2016 r.
9.00/F/ + Tadeusza Orłowskiego w 65 rocz. śm.
11.00/F/+ Tadeusza Dirskę -od rodz Strzelców z Wielowsi
16.00/F/+ Helenę Dombek – od męża z dziećmi i ich rodzinami
18.00/F/+ Juliannę i Romana Stacherzaków

CZWARTEK 11.02.2016 r. – modlitwa za wstawiennictwem św. Ojca Pio
7.00/F/ + Edwarda Trynkla w 24 rocz. śm. i zm. Krystiana
18.00/F/ + Irenę Klara – od rodz. Kempskich z Biernacic i Grabowa (po Mszy naboż. do św. O.Pio)

PIĄTEK 12.02.2016 r.
7.00 /F/ + Michała Bilskiego w rocz śm.
17.00/F/ – DROGA KRZYŻOWA
18.00/F/ + Eugeniusza Bilskiego w rocz. śm.

SOBOTA 13.02.2016 r. – dzień Fatimski
9.00/F/ + Czesława i Lucynę Cal
16.00/F/ + Dzięk. – Błag. w 1 rocz. ur. Jasia i Wiktorii z prośbą o zdrowie i Bożą opieke (chrzest)
18.00/F/ + Franciszka Organistę w 1 rocz. śm. (po różaniec Fatimski)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.02.2016 r.
7.30/F/ + Łucję i Edmunda Dłubek
9.00/R/ + Walentynę i Franciszka Gawronów
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Władysława Harężę w 8 rocz. śm.
12.00/F/ + Władysława Ślusarczyka w 25 rocz. śm. i zm Marię, Katarzyne, Józefa
15.00/F/ – Droga krzyżowa
16.00/F/ – Gorzkie Żale – z nauką pasyjną
16.45/F /+ Juliana Szczypkowskiego – od wnuczki Patrycji z Dariuszem