Archiwum kategorii: INTENCJE MSZALNE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2015 r. – 22.11.2015

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2015 r.
7.30/F/ + Marcina Tomalkiewicza – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej rocznik 1956
9.00/R/ + Teresę Szala – od prawnuczek Beaty, Justyny i Wioletty
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława i Stanisławę Geppert i zm. z rodz. Geppertów i Pieruckich
12.00/F/ + Zygmunta i Marię Zajączkowskich, ks. Jana, Tadeusza i Józefa
17.00/F /+ Pelagię i Franciszka Chudzińskich

PONIEDZIAŁEK 16.11.2015 r.
7.00 /F/ + Marcina Tomalkiewicza –od Ewy i Wiesława Zagorzdżon
18.00 /F/+ Irenę Klara – od syna Benia

WTOREK 17.11.2015 r.
7.00/F/ + Jacka Masłowskiego –od sióstr: Ireny, Marii, Barbary i Eli z rodz.
18.00/F/+ Zofię Nieszczesną w 3 rocz. śm.

ŚRODA 18.11.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza Działaka- od Moniki i Karola Rybków
18.00/F/+ Kazimierza Wawrzyniaka
+ nowenna – Jana Woziwodzkiego, Helenę Młodzińską, Stanisława Szymańskiego,
Helenę Kaja, Janinę Banasiak, Lecha Szmaja, Marcina Tomalkiewicza,
Genowefę Mydlak, Stanisławę Weber, Teresę Ofiara

CZWARTEK 19.11.2015 r.
7.00 /F/+ Annę Środa – od córki Elżbiety i Zdzisława z Mikstatu
18.00/F/+ Henryka Książka –od Czesławy i Tadeusza Dziwińskich z dziećmi i rodziną

PIĄTEK 20.11.2015 r.
7.00/F/ + Jerzego Biernata –od sąsiadów Krawczyków, Sznajdrów i p. Łucji Skrobańskiej
18.00/F/ + Feliksa Pieprza –z racji im.

SOBOTA 21.11.2015 r.
9.00/F/ + Mariannę Krysiak –od rodz. Michalskich ze Skalmierzyc
18.00/F/ + Andrzeja, Romana, Franciszka, Juliannę Ratajskich, Apolonię i Antoniego Ciemnych

XXXIV NIEDZIELA Jezusa Chrfystusa Króla Wszechświata
7.30/F/ + Radosława Szczypińskiego –od Kwiryny Świerczek i p. Elżbiety Kuś
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – Krzysztofa i Rocha Krysiak z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Edwarda Korzeńskiego i zm. z rodz Korzeńskich i Gonerów
12.00/F/ + Mariannę i Leona Spychałów
17.00/F /+ Edmunda Sokołowskiego w 10 rocz. śm.

INTENCJE MSZALNE 08.11.2015 r. – 15.11.2015 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Janickiego i zm. rodziców Katarzynę i Władysława
9.00/R/ + Annę Maciuszczak – od Koła Gospodyń wiejskich z Raduchowa
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Weronikę, Józefa Gierlachów w rocz. śm.
12.00/F/+ Józefa Goździka w 20 rocz. śm. i zm. z rodziny
17.00/F /+ Władysława Małolepszego w 12 rocz. śm. i zm. z rodziny

PONIEDZIAŁEK 09.11.2015 r.
7.00 /F/ + Jana Mikołajewskiego i jego teściów
18.00 /F/+ Teodora Mieszałę z racji im.

WTOREK 10.11.2015 r.
7.00/F/ + Józefę i Marcina Rzepeckich – od wnuczki Wioletty
18.00/F/+ Pelagię Kantecką i zm. Floriana

ŚRODA 11.11.2015 r. – Narodowe Święto Niepodległości
9.00 /F/+ Lucynę Szmaj – od brata Tadeusza z żoną
11.00 /F/ – w intencji Ojczyzny i bohaterów z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18.00/F/+ Helenę Kaźmierczak w 16 rocz. śm. i zm. z rodz.

CZWARTEK 12.11.2015 r. – modlitwa do św. Ojca Pio
7.00 /F/+ Romana Stacherzaka – od córki Teresy z rodziną
18.00/F/+ Jadwigę Domagała i zm. Józefa – w rocz. śm.

PIĄTEK 13.11.2015 r. różaniec Fatimski
7.00/F/ + Stanisławę Kempską – od syna Jana z rodziną
18.00/F/- Dzięk. – Błag. w 18 rocz. urodzin Amelii z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę (po Mszy różaniec)

SOBOTA 14.11.2015 r.
9.00/F/ + Helenę Kaja – od mieszkańców z ul. Dąbrowskiej
16.00 /F/ Msza św. chrzcielna
18.00/F/ + Stanisława Strzeleckiego z racji im.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2015 r.
7.30/F/ + Marcina Tomalkiewicza – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej rocznik 1956
9.00/R/ + Teresę Szala – od prawnuczek Beaty, Justyny i Wioletty
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława i Stanisławę Geppert i zm. z rodz. Geppertów i Pieruckich
12.00/F/ + Zygmunta i Marię Zajączkowskich, ks. Jana, Tadeusza i Józefa
17.00/F /+ Pelagię i Franciszka Chudzińskich

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA 1.11.2015 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30/F/ + Mariannę Frąnczek i zm. z rodz.
9.30/F/ + Helenę Kaja – od córki Anny z mężem Krzysztofem
12.30 /cmentarz/ – procesja z wymieniankami (od bramy głównej)

13.00/cmentarz/ + Za wszystkich zmarłych parafian
+ Danutę Prauzińską – od Jana Puchały z rodziną

PONIEDZIAŁEK 02.11.2015 r. – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
7.30 /F/+ Franciszkę Kasprzak i zm. Stanisława w rocz. śm.
10.00 /F/+ Annę Koncewicz w 6 rocz. śm.
16.00 /F/+ Kazimierza Idzikowskiego w 28 rocz. śm.
18.00 /F/+ Zofię i Józefata Zygmuntów (Po Mszy – RÓŻANIEC za zmarłych)

WTOREK 03.11.2015 r.
7.00/F/ + Kazimierza Kubasika i zm. z rodz.
18.00/F/+ Marię Powąska w rocz. śm.

ŚRODA 04.11.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza Działaka – od Anny i Szczepana Trzeciaków
18.00/F/+ Stanisławę Orłowską
NOWENNA + Stanisława Jarycha, Danutę Prauzinską,Marcina Tomalkiewicza,Radosława Szczypińskiego,
Mariannę Krysiak,Marię Przybyłek,Genowefę Mydlak,Stanisławę Weber,Teresę Ofiara, Lecha Szmaja

I – CZWARTEK MIESIĄCA 05.11.2015 r.
7.00 /F/+ Marcina Tomalkiewicza – od rodz. Cłabków, Korzańskich i Pacholików
18.00/F/+ Sylwestra Sikorę – od plantatorów ziemniaka

I – PIĄTEK MIESIĄCA 06.11.2015 r.
7.00/F/ + Kazimierza Jany – od rodz. Geppertów
8.00 – Odwiedziny chorych z Komunią św.
15.00 /F/- spowiedź dzieci i młodzieży
16.00 /F/+ Mariannę Krysiak – od syna Ryszarda z żoną
18.00/F/+ Helenę Kaja – od żywego różańca

I – SOBOTA MIESIĄCA 07.11.2015 r.
9.00/F/ + Stanisława, Ignacego, Wiktorię Wrona
17.00 /F/ chrzest bez Mszy św.
18.00/F/ + Czesława Olkiewicza – od rodziny

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Janickiego i zm. rodziców Katarzynę i Władysława
9.00/R/ + Annę Maciuszczak – od Koła Gospodyń wiejskich z Raduchowa
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Weronikę, Józefa Gierlachów w rocz. śm.
12.00/F/+ Józefa Goździka w 20 rocz. śm. i zm. z rodziny
17.00/F /+ Władysława Małolepszego w 12 rocz. śm. i zm. z rodziny

INTENCJE MSZALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Dybula i zm. Marię
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – od chrześniaczki Eli z rodziną i Henryka Krysiaka
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Lesława i Ludwika Olczaków,
12.00/F/+ Czesławę, Ignacego Domagalskich i Radosława Szczypińskiego – od pradziadków
17.00/K/+ Marię Kempską i zm. Józefa (Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 26.10.2015 r.
7.00 /F/+ Helenę Kaja – od rodz. Kuświków z Racławic
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Kazimierza, Józefa, Leokadię, Feliksa Machułów

WTOREK 27.10.2015 r.
7.00/F/+ Franciszkę Kobza w rocz. śm.
18.00/F/+ Czesława i Tadeusza Nowaków

ŚRODA 28.10.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza i Leokadię Działak
18.00/F/+ Tadeusza i Marię Sitek
NOWENNA + Stanisławę Chmielina, Marię Hauser, Helenę Olczak, Sylweriusza Palata,
Stanisławę Poluga, Franciszka Organistę, Rafała Grzelaka, Helenę Biel, Zygmunta Drożaka, Stefana Gelerta,

CZWARTEK 29.10.2015 r.
7.00 /F/+ Marię Przybyłek – od właściciela i pracowników firmy „ Borkow”
18.00/F/- Dzięk. – Błag w 1 rocz. ślubu dla Dawida i Mariki z prośba o Boże bł. i opiekę M.B.

PIĄTEK 30.10.2015 r.
7.00/F/ + Janinę Banasiak – od rodz. Grześków z Ul. Łącznej
18.00/F/+ Marcina Łopatę w 5 rocz. śm. i zm. z rodz.

SOBOTA 31.10.2015 r.
9.00/F/ + Krystynę Sikora –Zadka – od Jana Chmieliny, Aleksandry i Małgorzaty
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 r. urodzin Jakuba z prośbą o boże bł. i zdrowie (Różaniec po Mszy św.)
NIEDZIELA 1.11.2015 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30/F/ + Mariannę Frąnczek i zm. z rodz.
9.30/F/ + Helenę Kaja – od córki Anny z mężem Krzysztofem

12.30 /cmentarz/ – procesja z wymieniankami (od bramy głównej)

13.00/cmentarz/ + Za wszystkich zmarłych parafian
+ Danutę Prauzińską – od Jana Puchały z rodziną

INTENCJE MSZALNE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2015 r.
7.30/F/ + Teresę Kempa z racji im.
9.00/R/ + Jadwigę Szmaj i zm. z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Franciszkę i Wacława Wieteckich w rocz.śm.Franciszki
12.00/F/ – Dzięk. – Błag w 70 rocz. ur. Marii Walichnowskiej z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
17.00/K/+ Jadwigę i Mariana Walczaków (Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 19.10.2015 r.
7.00 /F/ – Dzięk. – Błag. w 30 rocz. ślubu Jana i Marii z prośbą o zdrowie i Bożą Opiekę
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Józefę i Wojciecha Sztuckich

WTOREK 20.10.2015 r.
7.00/F/ + za dusze zmarłych sióstr Salezjanek i ich rodzin
18.00/F/+ Jerzego Próchnickiego w 7 rocz. śm.

ŚRODA 21.10.2015 r.
9.00 /F/ + Wojciecha Kowalskiego i zm. rodziców Kowalskich, Edwarda Cegiełkę i synów i teściów
18.00/F/+ Ludwikę i Mieczysława Nagięciów
NOWENNA + Edwarda Sitka, Wacława Stempina, Gerharda Tułacza, Jerzego Biernata, Lucynę Małolepszą,Edmunda Kędzia, Teresę Ofiara, Stanisławę Weber, Genowefę Mydlak, Mariannę Krysiak , Annę Środa

CZWARTEK 22.10.2015 r. – wspomnienie św. Jana Pawła II
7.00 /F/ + Lecha Szmaja – od brata Michała
18.00/F/- Dzięk. – Błag. w 25 rocz. ślubu Marii i Mirosława z prośbą o zdrowie i Bożą Opiekę (po Mszy spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Ojca Pio)

PIĄTEK 23.10.2015 r.
7.00/F/ + Zdzisława Cupra w 8 rocz. śm.
18.00/F/+ Zofię i Idziego Ryżaków w rocz. śm.

SOBOTA 24.10.2015 r.
9.00/F/ + Stefana i Agnieszkę Cywińskich
14.00/F/ – Msza ślubna: Justyna Stodolna – Artur Pastok
15.00/F/ – Msza ślubna: Kamila Kaczmarek i Tomasz Dydyński
18.00/F/ + Dzięk. – Błag. w 80 rocz. urodzin Elżbiety i w 1 rocz. urodzin Aleksa z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinach (Różaniec po Mszy św.)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Dybula i zm. Marię
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – od chrześniaczki Eli z rodziną i Henryka Krysiaka
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Lesława i Ludwika Olczaków,
12.00/F/+ Czesławę, Ignacego Domagalskich i Radosława Szczypińskiego – od pradziadków
17.00/K/+ Marię Kempską i zm. Józefa (Różaniec po Mszy św.)

INTENCJE MSZALNE – 11.10.2015 r. — 18.10.2015 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015 r.
7.30/F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. w 70 rocz. urodzin Stanisława
9.00/R/ + Teresę Szala- od sąsiadów Sitkowskich
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Radosława Szczypińskiego – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z wychowawczyniami
12.00/F/- Dzięk. Błag. w 80 rocz. urodzin Stanisławy z prośba o zdrowie i Bożą opiekę – od dzieci
17.00/K/+ Stanisława i Bożenę Jarych – od rodz. Dulebów – ( Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 12.10.2015 r.
7.00 /F/ + Lucynę Szmaj – od siostry Renaty ze Zbyszkiem i dziećmi
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Stanisławę Weber – od Beaty i Andrzeja Tomalów

WTOREK 13.10.2015 r.
7.00/F/ + Edwarda Mortę z racji im.
18.00/F/+ Teresę Rybczyńską z racji im.

ŚRODA 14.10.2015 r.
9.00 /F/ + Siostrę Stanisławę Skupin – od siostry Marianny z rodziną
18.00/F/+ Marka Strzeleckiego i zm. rodziców Antoniego i Helenę
NOWENNA + Helenę Biel, Rafała Grzelaka, Zygmunta Drożaka, Helenę Ostrowicz, Leszka Mencla, Danutę Prauzińską, Stanisława Jarycha, Stefana Gellerta, Sonię Pietrzak, Jacka Masłowskiego,

CZWARTEK 15.10.2015 r.
7.00 /F/ – Dzięk. – Błag. w 15 rocz. ślubu Anny i Mirosława z prośbą o Zdowie i Bożą opiekę
18.00/F/+ Teresę Sitek i zm. Józefa i Kazimierza

PIĄTEK 16.10.2015 r.
7.00/F/ + Lucynę Małolepszą od córki Marii z rodziną
16.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 50 rocz. ślubu Haliny i Mariana Raczyńskich z prośbą o zdrowie i Boże bł.
18.00/F/+ Czesława Skowrońskiego i zm. rodziców

SOBOTA 17.10.2015 r.
9.00/F/ + Józefa Kempskiego
15.00/F/ – Msza św. ślubna: Daria Babarowska – Paweł Adamus
18.00/F/ + Jadwigę Pałka i zm. Władysława (Różaniec po Mszy św.)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2015 r.
7.30/F/ + Teresę Kempa z racji im.
9.00/R/ + Jadwigę Szmaj i zm. z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Franciszkę i Wacława Wieteckich w rocz. śm. Franciszki
12.00/F/ – Dzięk. – Błag w 70 rocz. ur. Marii Walichnowskiej z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
17.00/K/+ Jadwigę i Mariana Walczaków ( Różaniec po Mszy św

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4.10.2015 r. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4.10.2015 r.
7.30/F/ + Zygmunta Pichra i zm. z rodziny
9.00/R/ + Ludwikę i Józefa Maciaczyk
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Irenę i Tadeusza Kajdów i Henryka Grzywaczewskiego
12.00/F/+ Bolesława Tyjona w 10 rocz. śm.
17.00/K/+ Mariana Sitka w 27 rocz. śm. (Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 5.10.2015 r.
7.00 /F/ + Edmunda i Jadwigę Grabowskich w rocz. śm. Edmunda
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Stefana i Czesławę Skorupę w 5 rocz. śm.

WTOREK 6.10.2015 r.
7.00/F/ + Tadeusza Dirska-od brata Seweryna z żoną
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Stefana i Irenę Kieroń i zm. z rodz.

ŚRODA 7.10.2015 r.
9.00 /F/ + Kazimierza Skowrońskiego – od Tadeusza i Piotra Calów z rodzinami
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Genowefę Mydlak – od rodz. Kulczyckich i Rybaków z Ul. Wodnej
NOWENNA+ Annę Maciuszczak, Agnieszkę Cywińską, Edwarda Sitka, Jerzego Koźbieła,Romana Stacherzaka, Michała Bilskiego, Juliana Szczypkowskiego, Krystynę Majewską,Stanisławę Chmielina, Lecha Szmaja

CZWARTEK 8.10.2015 r.
7.00 /F/ + Helenę Olczak -od córki Haliny z mężem i dziećmi
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Feliksa Pieprza w 23 rocz. śm. (po Mszy spotkania modlitewne do św. Ojca Pio)

PIĄTEK 9.10.2015 r.
7.00/F/ + Sylweriusza Palata – od syna Grzegorza z Zoną
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Radosława Szczypińskiego – od Edmunda, Ewy i Mikołaja Cuper

SOBOTA 10.10.2015 r.
9.00/F/ + Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Pana Edwarda Burzały – z racji im. i urodzin
15.00/F/ Msza św. ślubna: Katarzyna Homieja – Bartosz Piasecki
16.00/F/ Msza św. ślubna: Marta Małolepsza – Mateusz Niemiec
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 30 rocz. ślubu Haliny i Jana z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę(Różaniec po Mszy św.)

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015 r.
7.30/F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. w 70 rocz. urodzin Stanisława
9.00/R/ + Teresę Szala- od sąsiadów Sitkowskich
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Radosława Szczypińskiego – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z wychowawczyniami
12.00/F/- Dzięk. Błag. w 80 rocz. urodzin Stanisławy z prośba o zdrowie i Bożą opiekę – od dzieci
17.00/K/+ Stanisława i Bożenę Jarych – od rodz. Dulebów – ( Różaniec po Mszy św.)

INTENCJE MSZALNE 27.09.2015 r. – 4.10.2015 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2015 r.
7.30/F/ + Apolonię, Antoniego Ciemnych, Andrzeja, Romana, Juliannę, Franciszka Ratajskich
9.00/R/ + Mariannę, Teodora, Władysława Szmajów
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Janinę Walas i zm. Stanisława i Tadeusza
12.00/F/+ Marka, Dominika Młodzińskich, Juliannę Franciszka Ratajskich (po Mszy spotkanie z
rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii św.)
17.00/K/- O zdrowie i Boże Błog. dla właścicieli i pracowników Apteki pod Pelikanem z racji św. Kosmy i Damiana – patronów Aptekarzy

PONIEDZIAŁEK 28.09.2015 r.
7.00 /F/ + Wacława Morawca z racji im.
18.00 /F/+ Tadeusza i Marię Sitek w rocz. śm.(po Mszy spotkanie z kandydatami do Bierzmowania)

WTOREK 29.09.2015 r.
7.00/F/ + Irenę Klara – od syna Jasia
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. ur. Agnieszki z prośbą o zdrowie i Bożą Opiekę
– w int. ks. Michała z racji jego imienin o zdrowie i Bożą Opiekę

ŚRODA 30.09.2015 r.
9.00 /F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Hieronima z racji im.
18.00/F/+ Helenę i Wincentego Puchałów
NOWENNA+ Janinę Plichta, Jerzego Biernata, Lucynę Małolepszą, Ewę Kańkovską, Edmunda Kędzia, Stanisławę Weber, Genowefę Mydlak, Marię Przybyłek, Mariannę Krysiak, Marcina Tomalkiewicza

I – CZWARTEK MIESIĄCA 1.10.2015 r.
7.00 /F/ – o zdrowie i Boże błog. oraz potrzebne łaski dla sióstr Salezjanek
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich
18.00/F/ + Marię Duszynską w 3 rocz. śm.

I -PIĄTEK MIESIĄCA 2.10.2015 r.
7.00/F/ + Marcina Tomalkiewicza – od kuzynki Steni Wojciechowskiej z dziećmi z Puszczykowa
8.00/F/ ODWIEDZINY CHORYCH Z KOMUNIĄ ŚW.
15.00/F/ – Spowiedź dzieci i młodzieży
16.00/F/ + Jerzego Koźbieła w 1 rocz. śm.
16.30/F/ – RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich
18.00/F/- w intencji Żywego Różańca

I – SOBOTA MIESIĄCA 3.10.2015 r.
9.00/F/ + Cecylie i Piotra Tomaszewskich
15.00/F/ Msza św. ślubna: Justyna Łacina – Tobiasz Nowak
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. urodzin Klaudii z prośba o zdrowie i Bożą opiekę

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4.10.2015 r.
7.30/F/ + Zygmunta Pichra i zm. z rodziny
9.00/R/ + Ludwikę i Józefa Maciaczyk
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Irenę i Tadeusza Kajdów i Henryka Grzywaczewskiego
12.00/F/+ Bolesława Tyjona w 10 rocz. śm.
17.00/K/+ Mariana Sitka w 27 rocz. śm.

INTENCJE MSZALNE – 20.09.2015 r. – 27.09.2015 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2015 r.
7.30/F/ – Dzięk. – Błag. w 40 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie
9.00/R/ + Cecylię i Wacława Szmaj
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Stanisława Łaskiego w 32 rocz. śm.
12.00/F/ – Dziek. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodzinie
17.00/K/+ Józefa Sadowskiego w 15 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 21.09.2015 r.
7.00 /F/ + Lucynę Szmaj – od siostry Krysi
18.00 /F/+ Jerzego Biernata – od brata Andrzeja z rodz.

WTOREK 22.09.2015 r.
7.00/F/ + Marcina Tomalkiewicza – od żony z synem
18.00/F/+ Mariannę Pień w 5 rocz. śm. i zm. Franciszka

ŚRODA 23.09.2015 r.
9.00 /F/ + Stanisława, Józefę Tomalów i Kazimierza Chudzińskiego
18.00/F/+ Edwarda Sitkowskiego w 5 rocz. śm.
NOWENNA+ Helenę Ostrowicz, Danutę Prauzińską, Stanisława Jarycha,Leszka Mencla, Stefana Gellerta, Sonię Pietrzak, Wacława Stępina,Gerharda Tułacza, Jacka Masłowskiego, Annę Środa

CZWARTEK 24.09.2015 r. – modlitwa do św. Ojca Pio
7.00 /F/ + Mariannę Krysiak – od chrześniaczki Eli z rodz. i Henryka Krysiaka
18.00/F/ + Marię Strzelec – od Haliny i Marii Dirska
– We wszystkich intencjach Grupy św. Ojca Pio ( ks. Krzysztof Śliczny)

PIĄTEK 25.09.2015 r.
7.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 rocz. ur. Eryka z prośbą o zdrowie i Boże Błog.
18.00/F/+ Józefa Komorskiego w 12 rocz. śm.

SOBOTA 26.09.2015 r.
9.00/F/ + Czesława Jurczaka w 11 rocz. śm.
16.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 1 rocz. urodzin: Szymona, Jakuba, Tobiasza i Olgi z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej (chrzty)
18.00/F/ + Władysławę, Pelagię i Jana Pięknych

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2015 r.
7.30/F/ + Apolonię, Antoniego Ciemnych, Andrzeja, Romana, Juliannę, Franciszka Ratajskich
9.00/R/ + Mariannę, Teodora, Władysława Szmajów
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Janinę Walas i zm. Stanisława i Tadeusza
12.00/F/+ Marka, Dominika Młodzińskich, Juliannę Franciszka Ratajskich (po Mszy spotkanie z
rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii św.)
17.00/K/- O zdrowie i Boże Błog. dla właścicieli i pracowników Apteki pod Pelikanem z racji św. Kosmy i Damiana – patronów Aptekarzy

INTENCJE MSZALNE 13.09.2015 r. – 20.09.2015 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2015 r.
7.30/F/ + Cyrylę Haręża w rocz. śm. i zm. z rodz. Sójków
9.00/Kania przy Krzyżu/ + Mariana Krawczyka i zm. z rodziny
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Mariana Olczaka i zm. z rodz.
12.00/F/ + Ludwika Furmaniaka w 40 rocz. śm. Józefę i Jana i zm. z rodz.
17.00/K/ + Helenę i Jana Skoczylasów (po Mszy różaniec Fatimski)

PONIEDZIAŁEK 14.09.2015 r. – Podwyższenia Krzyża Świętego
7.00 /F/ + Teresę Ofiara – od syna Krzysztofa z rodziną
18.00 /F/+ Stefanię Piasecką – od Leszka, Ewy i Zofii Biel

WTOREK 15.09.2015 r.
7.00/F/ + Edmunda Kędzia – od żony Reginy
18.00/F/+ Jadwigę Bednarz w 1 rocz. śm. i zm. Adama

ŚRODA 16.09.2015 r.
9.00 /F/ + Romana Stacherzaka w 1 rocz. śm. – od syna Marka z rodz.
18.00/F/+ Józefata i Zofię Zygmuntów
NOWENNA+ Agnieszkę Cywińską, Stanisławę Chmielina, Marię Hauser, Helenę Olczak,
Sylweriusza Palata, Stanisławę Poluga, Rafała Grzelaka, Helenę Biel, Zygmunta Drożaka, Irenę Klara,
CZWARTEK 17.09.2015 r.
7.00 /F/ + Stefana Gellerta – od żony
18.00/F/ + Tadeusza Działaka w 1 rocz. śm. i zm. z rodz.

PIĄTEK 18.09.2015 r.- św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży
7.00/F/ + Radosława Szczypińskiego – od rodz. Śliwińskich
17.00/F/- z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii
18.00/F/+ Adelę i Michała Kulczyckich w rocz. śm.

SOBOTA 19.09.2015 r.
9.00/F/ + Krystiana Trynkla w 7 rocz. śm.
13.00/F/ – Msza św. ślubna: Dagmara Szczypińska – Paweł Zawadzki
15.00/F/ – Msza św. ślubna: Sandra Faltyńska – Mariusz Nowacki
16.00/F/ – Msza św. ślubna: Bogna Brodowicz – Sebastian Piechocki
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. z racji jubileuszów małżeństw Miasta i Gminy w Grabowie nad Prosną

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2015 r.
7.30/F/ – Dzięk. – Błag. w 40 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie
9.00/R/ + Cecylię i Wacława Szmaj
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Stanisława Łaskiego w 32 rocz. śm.
12.00/F/ – Dziek. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodzinie
17.00/K/+ Józefa Sadowskiego w 15 rocz. śm.