Komunikaty duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu – 6.03.2016 r.

ogłoszenia

1.)Rozpoczynamy dziś nasze spotkania rekolekcje wielkopostne, bardzo gorąco witamy w naszej wspólnocie księdza Krzysztofa naszego kaznodzieję, który będzie głosił nauki do wtorku włącznie o godz. 10.00 i 18.00.

2.)Dzisiaj o 15.00 parafialna droga krzyżowa i o 16.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną, a w piątek droga krzyżowa o 17.00 dla wszystkich.
W godzinach dopołudniowych rekolekcje dla dzieci i młodzieży naszych szkół od poniedziałku do piątku według ustalonego porządku poprowadzi siostra Lidia Nazaretanka z Ostrzeszowa wraz z naszymi katechetami.

3.)We wtorek wypada dzień kobiet, wszystkim paniom życzymy dużo zdrowia i Bożej pomocy na każdą godzinę życia ofiarując im swoją modlitwę.

4.)W czwartek zapraszamy po Mszy św. na modlitwę za przyczyną św. Ojca Pio – będziemy polecali chorych na duszy i ciele.

5.)Spowiedź wielkopostna 19 marca w sobotę przed Niedzielą palmową od godz. 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00 z przerwami o tym jeszcze poinformuję.

6.)Za tydzień w sobotę biuro parafialne nieczynne z racji spowiedzi w parafii Kraszewice. W przyszłą niedziele 13 marca po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski.

7.)Jest nowy numer Opiekuna, Przewodnika katolickiego, sjest jeszcze kilka promyczków dobra zachęcamy do nabycia prasy religijnej.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu. !!!