KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO OFIAROWANIE PAŃSKIE

Dziś tradycyjne święto Ofiarowania Pańskiego zwane –„Matki Bożej Gromnicznej”. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, a na Mszy św. o godz. 11.00 w sposób szczególny poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I-Komunii św.

Przed Kościołami zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Dziękuję panią z Koła różańcowego z przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku i wszystkim za ofiarowany grosz.

W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek Miesiąca. W piątek od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, zgłaszamy jak zawsze w zakrystii, biurze parafialnym. Od godz. 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dzieci, a następnie o 16.00 Msza św. dla dzieci. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania. O 17.30 spowiedź dla nich i o 18.00 Msza św. Nie będzie adoracji po Mszy św.

Z racji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II – Radio Rodzina w miesiącu maju organizuje narodową pielgrzymkę do Rzymu. Szczegóły w biurze parafialnym lub w redakcji Radia Rodzina.

Wszystkim parafianom i gościom, dzieciom i młodzieży Szczęść Boże !!!