KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe jak co roku przeprowadzają ją panie z żywego Różańca, którym bardzo dziękuję za podjęcie się tego trudu. Wszystkim za dar serca Niech modlitwa sióstr stanie się duchowym wsparciem każdego ofiarodawcy.

Trwa okres karnawału do środy popielcowej.

Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznych panom Markowi i Zdzisławowi Szmajom z pracownikami oraz p Hieronimowi Bednarzowi.

W tym tygodniu przypada Tłusty czwartek a w niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwo eucharystyczne przed Wielkim Postem.

Wystawienie po mszy św. o godz. 11 i adoracja do 16.55. O 17 msza św. wieczorowa. W pon. i wt. (15 i 16 lutego dodatkowe msze św. o godz. 11). Proponowany program adoracji wywieszony będzie w gablotach.

Ze względu na hospitalizację ks. Wikariusza nie będzie mszy św. o godz. 12 w niedzielę. Jego stan zdrowia powoli poprawia się.

Dziękujemy za dar modlitwy w jego intencji i nadal o nią prosimy.

Przypominamy, że dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci które przygotowują się do I komunii św. Obecność obowiązkowa przynajmniej jednego z rodziców.

Wszystkim parafianom i gościom, dzieciom i młodzieży. Szczęść Boże!!!