Komunikaty duszpasterskie XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Za tydzień w niedzielę 20 września o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta Podwyższenia Krzyża  – znaku naszej wiary. Również odbędzie się diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego pod Ostrzeszowem. O godz. 15.00 Msza św.

Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. odbędzie się 20 września w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. Rodzice składają deklaracje o przygotowaniu dzieci do I komunii św.

Na cmentarzu parafialnym postawiony został nowy krzyż. Jego poświecenie odbędzie się w Uroczystość Wszystkich Świętych. Dziękuje fundatorom i wszystkim którzy przyczynili się do jego powstania.

Za dwa tygodnie w ostatnią niedzielę września kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

Pojawił się nowy numer Opiekuna i Kalendarze Diecezjalne na nowy rok 2021 w cenie 6 zł poświęcone postaci ks. kard Stefana Wyszyńskiego – jest to cegiełka na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu. Zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!