KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W parafii Marszałki tradycyjny Odpust – suma o godz. 12.00.

Za tydzień zbiórka do puszek na upominki dla osób samotnych i biedniejszych dzieci z naszej parafii, jak co roku przeprowadzą ją panie z parafialnego zespołu charytatywnego, którym dziękuję z całego serca za podjęty trud, a wszystkich proszę o ten dar serca jak co roku.

W czwartek biuro do południa będzie nie czynne.

W piątek poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I komunii św. na Mszy św. o godz. 17.00, a na Mszy św. o 18.00 modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00 w Klasztorze.

Ukazał się nowy numer Opiekuna i Gościa Niedzielnego, zachęcamy do ich nabywania. Czekamy na adwentowe świece.

Wszystkim parafianom i Gościom  na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !