KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 8.11.2015 r.

1.)Przypominamy że Msze św. w niedziele o godz. 17.00 na czas zimowy przeniesione do Kościoła Farnego.

2.)Przypominam, że dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie przed pielgrzymkowe.

3.)W poniedziałek biuro parafialne wyjątkowo po mszy św. wieczorowej.

4.)W środę przypada nasze święto narodowe, kolejna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny i jej bohaterów na godz. 11.00.

5.)W czwartek Msza św. o godz. 18.00 po której zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych którzy oddali życie za wolność naszego kraju.

6.)W parafii Chlewo odpust ku czci św. Marcina suma o godz. 12.00.

7.)W najbliższy piątek spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rozpoczynamy Spowiedzią o godz. 17.30 i Mszą św. o godz. 18.00.W tym dniu wypada 13 miesiąca z tej racji odmówimy wspólnie różaniec Fatimski – zapraszamy wszystkich a szczególnie członków koła różańcowego naszej parafii.

8.)Ukazał się nowy numer Opiekuna, Przewodnika katolickiego i promyczka dobra – pisma dla dzieci, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !!!