Archiwum kategorii: INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA I Wielkiego Postu

07.30/F/ + Władysława Ślusarczyka  w 33 rocz śm i zm Marię

09.00/R/ + Daniela Cegiełkę

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Zofię Pękacz i zm z rodz

16.00/F/ Gorzkie żale z nauka pasyjną

17.00/F/ + Franciszka i Pelagię Chudzińskich

PONIEDZIAŁEK – 19.02.2024r.

07.00/F/ + dziękczynno  błag  z prośbą o zdrowie  dla żony i dziecka

18.00/F/ + Józefa i Gabryjelę Marszałów Jadwigę i Mieczysława Młodzińskich Wiktorię i Józefa Marszałów

WTOREK – 20.02.2024r.

07.00/F/ +Tadeusza Nowaka i zm Jadwigę w 2 rocz śm.

18.00/F/ +Grzegorza Ćwikłę- od przyjaciół z Grabowa i Czajkowa

ŚRODA – 21.02.2024r.

09.00/F/ +Marię i Antoniego Puchałów w 3 rocz śm.

18.00 /F/ + Nowenna za zmarłych

CZWARTEK 22.02.2024r.

07.00/F/ + Józefa Muszalskiego w 1 rocz śm zm Marię i Adriano

18.00/F/ +Zofię i Jana Piotrowskich

PIĄTEK – 23.02.2024r.

07.00/F/ + Pawła Szalę -od brata Piotra z rodz

17.00 /F/ – DROGA KRZYŻOWA

18.00/F/ + Łucję Bochen od córki Grażyny z rodz

SOBOTA – 24.02.2024r.

09.00/F/ + Franciszka i Józefę Pilarczyków Ignacego i Stanisławę Nawrockich

16.00 /F/ + msza św. chrzcielna

18.00/F/ Bogdana Dzieleckiego w 1 rocz śm.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024r.

07.30/F/ + Alojzego Kieronia od chrześniaczki Doroty z Teklinowa

09.00/R/ + Walentego i Franciszka Gawronów

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Teresę i Jana Pilarczyków w rocz śm

16.00 /F/ GORZKIE ŻALE

16.45/F/ + Mariannę i Alfreda Kowalskich

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA VI ZWYKŁA 11.02.2024r.

07.30/F/ + Jana Bednarka z Głuszyny

09.00/R/ + Bożenę Nowak – od Danuty Szymańskiej z dziećmi

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Edwarda Trynkla – w rocznicę śmierci

17.00/F/ + Czesława i Lucynę Cal

PONIEDZIAŁEK – 12.02.2024r.

07.00/F/ + Marka Kubackiego – od córki Ewy z rodziną

10.00 /F/ + Bolesław Szymczak – od żony z dziećmi i rodzinami

18.00/F/ + Urszulę Błaszczyk – od nauczycieli i pracowników oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników SP im. UNICEF w Grabowie nad Prosną

WTOREK – 13.02.2024r.

07.00/F/ + Łucję Bochen – od siostry Ireny Przybylskiej z rodziną

10.00 /F/ + Antoni Śmiatacz – od sąsiadów Kędziów i Jadwigi Mikołajewskiej

18.00/F/ + Jolantę Warga – od chrześniaka Janka z Sylwią

RÓŻANIEC FATIMSKI

ŚRODA – 14.02.2024r. – Środa Popielcowa

09.00/F/ + Mariana, Helenę, Wiktorię, Wojciecha Prauzińskich

11.00/F/ + Henryka Kanteckiego – od brata Grzegorza

16.00 /F/ + Mariannę Janota – od rodz. Marii i Feliksa Lewandowskich
z Książenic oraz Grażyny Lewandowskiej z Grabowa

18.00 /F/ + Eugeniusza i Halinę Bilskich

CZWARTEK 15.02.2024r.

07.00/F/ + Marię Gorzellaną – od Patrycji Karwan-Makosch

18.00/F/ + Władysława Harężę i zm. z rodz. Harężów

PIĄTEK – 16.02.2024r.

07.00/F/ + Helenę Szczypkowską – od Łucji i Pawła Stodolnych z rodz.

17.00 /F/ – DROGA KRZYŻOWA

18.00/F/ + Wandę Stempniewicz – od szwagierki Wandy z Wrocławia

SOBOTA – 17.02.2024r.

09.00/F/ + Czesławę Matyjak – w 4. rocznicę śmierci i zm. Józefa

18.00 /F/ + Zofię, Kazimierza i Grzegorza Strzeleckich

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024r.

07.30/F/ + Władysława Ślusarczyka – w 33. rocznicę śmierci i zm. Marię

09.00/R/ + Daniela Cegiełkę

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Zofię Pękacz i zm. z rodz.

16.00 /F/ GORZKIE ŻALE

17.00/F/ + Franciszka i Pelagię Chudzińskich

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA V ZWYKŁA 04.02.2024r.

07.30/F/ + Alojzego Kieronia – od siostrzeńca Mirosława i siostrzenicy Ewy z rodz

09.00/R/ + Irenę, Edwarda Szmaj i zm. z rodziny

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Annę i Ludwika Ptak – w rocznicę śmierci

17.00/F/ + Zofię, Ignacego Cegiełków i ks. prof. Franciszka Cegiełkę

PONIEDZIAŁEK – 05.02.2024r. – Św. Agaty

07.00/F/ + Józefa Krawczyka – od rodz. Szymaniaków z Kaliszkowic i Beaty Lewandowskiej z Zamościa

18.00/F/ – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Adama – z racji 70. urodzin

WTOREK – 06.02.2024r. –  Św. Pawła Miki i Towarzyszy

07.00/F/ + Andrzeja Grześka – od brata Wacława

18.00/F/ + Marię i Kazimierza Kubasików

ŚRODA – 07.02.2024r.

09.00/F/ + Marię Zielińską – od rodziny Calów z Książenic

18.00/F/ + Szczepana Trzeciaka – od żony Anny

 + NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 08.02.2024r.

07.00/F/ + Łucję Bochen – od rodziny Nagięciów i Kladów

18.00/F/ + Joannę Rusek – od Zofii Koźbieł i Moniki Leszczyńskiej z rodziną

PIĄTEK – 09.02.2024r.

07.00/F/ + Marka Kubackiego – od żony Marianny

18.00/F/ + Marię Semper – od córki Barbary z mężem

SOBOTA – 10.02.2024r. – Św. Scholastyki

09.00/F/ + Ludwika Szafarskiego i zm. Henryka i Ryszarda

16.00 /F/ – Msza św. chrzcielna

18.00 /F/ + Annę Klimek – w 25. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA VI ZWYKŁA 11.02.2024r.

07.30/F/ + Jana Bednarka z Głuszyny

09.00/R/ + Bożenę Nowak – od Danuty Szymańskiej z dziećmi

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Edwarda Trynkla – w rocznicę śmierci

17.00/F/ + Czesława i Lucynę Cal

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA IV ZWYKŁA 28.01.2024r.

07.30/F/ +Alojzego Kieronia -od brata Mieczysława z rodz

09.00/R/ + Marię i Jana Grzelaków

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ +O Boże błog dla rodziny salezjańskiej i wychowanków z racji                                                        urocz św. Jana Bosko

17.00/F/ + Henryka Dłubka w rocz śm. i zm rodziców Stefanię i Bronisława

PONIEDZIAŁEK – 29.01.2024r.

07.00/F/ + Łucję Bochen – od syna Leszka z córkami Agnieszką i Karoliną

18.00/F/ + Marię Semper – od córki Doroty z mężem

WTOREK – 30.01.2024r.

07.00/F/ + Marię Salamon

18.00/F/ + Reginę, Józefa Śmiataczów i zmarłego Daniela

ŚRODA – 31.01.2024r. – Św. Jana Bosko

09.00/F/ + Teresę Kempa i zmarłego Kazimierza

18.00/F/ + Jolantę Warga – od rodziny Olków i Zarembów z Kuźnicy Bobrowskiej

 + NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 01.02.2024r.

07.00/F/ + W intencji zm. dobroczyńców i członków Rodziny Salezjańskiej

18.00/F/ + Henryka Szuletę – w 6. rocznicę śmierci

PIĄTEK – 02.02.2024r. – Święto Ofiarowania Pańskiego

07.30/F/ + Marka Kubackiego – od rodziny Nowrockich z synami

10.00 /F/ – Dziękczynno-błagalna w 40. rocznicę urodzin z prośbą
o zdrowie i błogosławieństwo Boże

16.00 /F/ + Helenę i Jana Hęciaków – w 20. rocznicę śmierci

18.00/F/ – W intencji Żywego Różańca

SOBOTA – 03.02.2024r.

09.00/F/ + Kazimierza Kędzierskiego – od córki Pauliny z Kamilem i syna Krzysztofa z Mariolą

18.00 /F/ + Barbarę Maciaczyk – w 3. rocznicę śmierci i zm. Zdzisława

NIEDZIELA V ZWYKŁA 04.02.2024r.

07.30/F/ + Alojzego Kieronia – od siostrzeńca Mirosława i siostrzenicy Ewy z rodz

09.00/R/ + Irenę, Edwarda Szmaj i zm. z rodziny

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Annę i Ludwika Ptak – w rocznicę śmierci

17.00/F/ + Zofię, Ignacego Cegiełków i ks. prof. Franciszka Cegiełkę

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 31.01.2024

+ Kamierza Kędzierskiego  – od kolego Andrzeja Nowaka z Ostrzeszowa oraz Jana Jarosika z Ołoboku

+ Mariana Dostatniego  – od Aliny i Wiesława i Zygmunta Polańskiego

+ Józefa Pohla – od rodziny Maciuszczaków, Karoliny Szymaniak z mężem
i dziećmi

+ Tomasza Bińskiego  – od rodziny Paruszewskich ora Kamila i Sabiny
z rodzinami i mamą

+ Janinę Bińską  – od Magdaleny Wieczorek z córką oraz od Tadeusza i Agnieszki Kasprzaków z rodziną

+ Henryka Kanteckiego  – od Anny Rutkowskiej i Ewy Błaszczyk z rodzinami oraz Zbigniewa Kanteckiego

+ Stanisława Dybula – od Tadeusza Mazurkiewicza i rodziny Zadyrko

+ Władysława Jarosika  – od rodziny Walichnowskich i sąsiadów Kurowskich

+ Halinę Lipiak  – od Gertrudy Dytfeld i Marka Siedleckiego z rodziną

+ Józefa Krawczyka – od rodziny Walczaków, Ogrodowiaków i Janickich

+ Andrzeja Gumińskiego  – od Ewy Tomala i Grażyny Walas z dziećmi

+ Martę Walkowiak  – od Jarosławy, Iwony, Kamili oraz Kazimierza Śniadka
z Siedlikowa

+ Wandę Kania  – od Krystyny i Wojciecha z Opatówka oraz rodziny Smugów
z Rososzycy

+ Daniela Cegiełkę ­– od rodziny Skrzypków z Zamościa oraz Pani Dzigińskiej

+ Andrzeja Grześka – od Teresy i Jana Muchów oraz rodziny Wieteckich
z Grabów Pustkowia

Intencje mszalne

NIEDZIELA III ZWYKŁA 21.01.2024r.

07.30/F/ +Józefa Marcelego Kusiów i Piotra Świerczka w rocz śm.

09.00/R/ + Teresę Szmaj i zm Tadeusza

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Arkadiusza Walkiewicza w 2 rocz śm.

17.00/F/ + Wandę Stempniewicz z okazji dnia babci od dzieci i wnuków

PONIEDZIAŁEK – 22.01.2024r.

07.00/F/ + Józefa i Marię Muszalskich i Adriana Gentilotti

                + Marię Semper-od córki Agnieszki z rodz.

WTOREK – 23.01.2024r.

07.00/F/ + Mariana Muchę  w 1 rocz śm. od żony z synami

 + Marię Zielińską -od wnuczki Anety z rodz i Ilony i Darka Ślak

ŚRODA – 24.01.2024r.

09.00/F/ + Tadeusza i Pelagię Nagięciów

+ NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 25.01.2024r.

07.00/F/ + Bogdana Tomalę-od kolegów Darka Króla Damiana Rojka

                                                                    Moniki i Przemka Królów       

+ Kazimierza Kędzierskiego- od żony Małgorzaty i synów Daniela                                           Artura i Bogdana

PIĄTEK – 26.01.2024r. –

07.00/F/ + Mariana Dostatniego-od syna Grzegorza z rodz

+ Marię Gorzelanną -od rodz Burzałów

SOBOTA – 27.01.2024r.

09.00/F/ +Jana Chmielinę  w 2 rocz śm i zm Eugenię

18.00 /F/ + Mariannę i Jana Kwaśnych i zm z rodz.

NIEDZIELA IV ZWYKŁA 28.01.2024r.

07.30/F/ +Alojzego Kieronia -od brata Mieczysława z rodz

09.00/R/ + Marię i Jana Grzelaków

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ +O Boże błog dla rodziny salezjańskiej i wychowanków z racji                                                        urocz św. Jana Bosko

17.00/F/ + Henryka Dłubka w rocz śm. i zm rodziców Stefanię i Bronisława

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 24.01.2024

+ Marię Semper-od rodz Grabowskich i Bigdowskich oraz Kucharskich

+ Roberta Kędzię –od rodz Szmajów,Majewskich oraz Franciszka Krawczyka

+ Alojzego Kieronia -od kol i kolegów z Chirurgii ogólnej szpitala w Ostrowie

+ Zbigniewa Małeckiego –od uczestników zakładu terapii zajęciowej szpitala w Ostrowie

+ Annę Szmaj -od Bożeny Muszalskiej z córkami oraz Lidii Pawlak z rodz.

+ Marię Zielińską –od rodz Makiełów z Marszałek oraz Bogdana Szmaj z rodz

+ Danutę Cegiełkę –od rodz Kaczmarków z Wieloessi i rodz Grzeszczyków ze                    Śmiłowa

+ Wandę Kania- od Moniki i Szymona Lazarek z dziećmi i rodz Piekarskich z Mikstatu

+ Martę Walkowiak-od Żanety i Roberta z Tatjaną oraz Kazimierza Kaźmierczaka z Danusią

+Andrzeja Gumińskiego -od Ewy Tomala z Ostrowa oraz prac i włas  firmy Szczepańscy z Marszałek

+ Halinę Lipiak –od Hanki Joachimiak oraz kuzynki Haliny Jędrzejak  z mężem

+ Władysława Jarosika- od Macieja i Ani Stejnert oraz Krysi Demel

+Stanisława Dybula –od rodz Missalów z Bukownicy oraz kuzyna Józefa

+ Henryka Kanteckiego –od Pauliny Gorgol i Marcina Calińskiego z rodz

+ Janinę Bińską –od sąsiadów Jana i Teresy Kasprzaków i rodz.                             Mazurkiewiczów

INTENCJE

MSZALNE

NIEDZIELA II ZWYKŁA 14.01.2024r.

07.30/F/ +Alojzego Kieronia – od wnuków Mateusza, Tomasza i Adama

09.00/R/ + Krystynę i Czesława Szmajów

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Jadwigę Nowak w rocz. śm. i zm. Tadeusza

17.00/F/ + Bogusława Zadkę

PONIEDZIAŁEK – 15.01.2024r.

07.00/F/ + Marię Zielińską – od syna Zbyszka z rodziną

                + Zbigniewa Małeckiego – od kuzynki Janiny z Grabowa

WTOREK – 16.01.2024r.

07.00/F/ + Mariana Dostatniego – od córki Katarzyny z rodziną

 + Józefa Pohla – od rodziny Dembików z Grabowa

ŚRODA – 17.01.2024r. – Św. Antoniego opata

09.00/F/ + Helenę i Ludwika Kaniów

+ NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 18.01.2024r.

07.00/F/ + Jana Krystka – od Katarzyny Nowackiej

+ Henryka Kanteckiego – od wnuczki Marty z rodziną

PIĄTEK – 19.01.2024r. – Św. Józefa Sebastiana Pelczara

07.00/F/ + Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisława Dybula – od Idzikowskich i Kędzierskich z Książenic

SOBOTA – 20.01.2024r.

09.00/F/ + Mieczysława Tomalę i zmarłych z rodziny

18.00 /F/ + Czesława, Stanisława, Marię Łępów, Janinę i Stanisława Kucharskich

NIEDZIELA III ZWYKŁA 21.01.2024r.

07.30/F/ + Józefa, Marcelego Kaniów i Piotra Świerczka

09.00/R/ + Teresę Szmaj i zmarłego Tadeusza

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Arkadiusza Walkiewicza – w 2. rocznicę śmierci

17.00/F/ + Wandę Stempniewicz – z okazji Dnia Babci

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 17.01.2024

+ Mariana Dostatniego -od Aleksandra Bednarka oraz Beaty i Damiana Witek z rodziną

+ Józefa Pohla – od Elżbiety Józkowiak z Ostrowa oraz rodziny Maciuszczaków

+ Janinę Bińską – od Jarka i Przemka z rodzinami

+ Henryka Kanteckiego – od Krystyny z rodziną oraz Pawła Kempy z żoną

+ Stanisława Dybula  – od Jana Jarzyny z rodziną oraz sąsiadów Wojtasików

+ Władysława Jarosika  – od sąsiadów Calińskich i Skorupków oraz Mariana Mazurkiewicza ze Skrzynek

+ Halinę Lipiak  – od Teresy Mieszały i Małgorzaty z rodziną oraz Grzegorza Witkowskiego

+ Andrzeja Gumińskiego  – od Grzegorza Szczepańskiego z rodziną oraz Bożeny Woźniak z rodziną

+ Wandę Kania – od Renaty i Piotra Piekarskich oraz Zmyślonych z Mazur

+ Daniela Cegiełkę – od sąsiadów: Elżbiety Pieprzka z rodziną oraz Szelągów oraz Tadeusza i Jolanty Fogel

+ Andrzeja Grześka  – od bratanków: Łukasza i Jakuba

+ Marię Zielińską  – od sąsiadów: Bielów, Mitułów, Stodolnych oraz Jana Biegalskiego

+ Annę Szmaj – od Bożeny Muszalskiej z córkami z Luksemburga oraz rodziny Urbaniaków ze Śmiłowa

+ Kazimierza Kędzierskiego – od rodziny Idzikowskich i Domagałów z Książenic

+ Marię Semper – od sąsiadów Małgorzaty i Andrzeja Zielińskich z dziećmi

INTENCJEMSZALNE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07.01.2024r.

07.30/F/ + Mariana Gruszczyńskiego – w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

09.00/R/ + Reginę Łyszczasz – od przyjaciół syna Marcina

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Helenę, Ludwika, Lesława Olczaków

17.00/F/ + Edwarda Kupijaja – w 21. Rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – 08.01.2024r.

07.00/F/ + Annę Jarosik- od Elżbiety Niełacnej Zeni Gierlach i Bożeny Klada

+ Mariana Dostatniego-od żony Elżbiety i syna Krzysztofa z Amelią

WTOREK – 09.01.2024r.

07.00/F/ + Józefa Pola- od żony i wnuka Kamila z córką

 + Jana Krystka-od rodz. Majdzińskich i Szkopków

ŚRODA – 10.01.2024r.

09.00/F/ + Pawła Kołodziejczaka i zm. z rodz.

+ NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 11.01.2024r.

07.00/F/ + Tomasza Bnińskiego – od Ewy z mężem i dziećmi

+ Janinę Bińską – od Jana i Teresy Kasprzaków

PIĄTEK – 12.01.2024r.

07.00/F/ + Henryka Kanteckiego – od syna Dariusza z rodz.

+ Stanisława Dybula-od Jadwigi i Stanisława Martyków

SOBOTA – 13.01.2024r.

09.00/F/ + Henryka Fabisza z racji im.

18.00 /F/ + Andrzeja Gumińskiego – od rodz. Budkiewiczów
– Różaniec Fatimski

NIEDZIELA II ZWYKŁA 14.01.2024r.

07.30/F/ +Alojzego Kieronia – od wnuków Mateusza, Tomasza i Adama

09.00/R/ + Krystynę i Czesława Szmajów

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Jadwigę Nowak w rocz. śm. i zm. Tadeusza

17.00/F/ + Bogusława Zadkę

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 10.01.2024

+Mariana Dostatniego -od rodz. Nowaków z Przytocznicy i sąs. Duszyńskich

+Henryka Kanteckiego – od Anny Myja i Sławomira Kończaka z rodz.

+Józefa Pola -od rodz. Zwierników i Wojtyni z Leziony oraz Kwietniów z Wysocka

+Stanisława Dybula – od Andrzeja i Małgorzaty Stachowiaków z P -nia oraz Ewy i       Jacka Martyków z Ostrowa Wlkp.

+Władysława Jarosika – od Andrzeja Jarosika z rodz. oraz Ryszarda Jaśkiewicza z rodz. Siedleckich

+Halinę Lipiak -od rodz. Kempów, Urbaniaków i Jarzynów z Ostrowa

+Józefa Krawczyka – od szwagierki Heleny z rodz. oraz sąs. Stempniewiczów, Łatków Pałków i Izy Tokarek

+Andrzeja Gumińskiego – od Jerzego Serafinowskiego i Antoniego Szczepańskiego z rodz.

+Martę Walkowiak – od Natalii i Krzysztofa Lisiaków oraz Agnieszki i Krzysztofa Tunickich z rodz.

+Wandę Kania – od szwagierki Marii i Pawła Kani z rodz. oraz rodz. Stanickich

+Daniela Cegiełkę – od Anny Sikory i rodz. Niełacnych z Kotowskiego oraz Niełacnych i Mielcarków ze Śmiełowa

+Marię Zielińską – od bratanic Romualdy, Marty, bratanka Michała oraz firmy budowlanej Matina

+Annę Szmaj – od rodz. Rybczyńskich, Hoffmanów, Dzigińskich oraz Leszka Bochena

+ Roberta Kędzię – od rodz. Gomułków z Massanowa oraz Macieja Stocha

+Pawła Stodolnego -od rodz. Dolatów z Kraszewic oraz Wiolety i Piotra Królów z synami

Intencje mszalne

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31.12.2023r.

07.30/F/ + Alojzego Kieronia -od rodz. Kobzdów  Rosów z Zajączek

09.00/R/ + Annę Szmaj – od Jurka Skrobańskiego z rodziną z Kani

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Ewę Pietrzak -z racji imienin oraz Edmunda i zm. rodziców

17.00/F/ + Martę Walkowiak – od wnuczki Bogumiły z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

9.00 /R/ + Zbigniewa Małeckiego – od kuzynki Bożeny z Zamościa z rodziną

09.30/F/ – Za Parafian

11.00 /K/ + Lecha Treskę – w rocznicę śmierci

17.00 /F/ + Helenę Szczypkowską – od rodziny Sznajder i Łucji Skrobańskiej

WTOREK – 02.01.2024r. – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

07.00/F/ + ks. Leszka Wojtasika

07.00/F/ + Mikołaja Grygowskiego – od wnuka Jakuba z rodziną

ŚRODA – 03.01.2024r.

09.00/F/ + Henryka Grzywaczewskiego – w rocznicę śmierci

09.00/F/ + NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 04.01.2024r.

07.00/F/ + Tomasza Bińskiego – od rodziny Bińskich z Ostrzeszowa

07.00/F/ + Janinę Bińską – od szwagierki Tereni

PIĄTEK – 05.01.2024r.

07.00/F/ + Marię Zielińską – od syna Sebastiana z rodziną

16.00 /F/ + Kazimierę Pieprz – w 1. Rocznicę śmierci

18.00 /F/ – W intencji Żywego Różańca

SOBOTA – 06.01.2024r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego

09.00/F/ + Alojzego Kieronia – od córki Beaty z mężem i rodziną

11.00/F/ + Annę, Romana, Stanisława Strzeleckich

16.00/F/ + Andrzeja Sitka – w 5. Rocznicę śmierci

18.00/F/ + Bronisława Dziwińskiego – w 7. Rocznicę śmierci

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07.01.2024r.

07.30/F/ + Mariana Gruszczyńskiego – w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

09.00/R/ + Reginę Łyszczasz – od przyjaciół syna Marcina

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/F/ + Helenę, Ludwika, Lesława Olczaków

17.00/F/ + Edwarda Kupijaja – w 21. Rocznicę śmierci

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 03.01.2024

+ Henryka Kanteckiego  – od kuzynki Ewy Pietryszyn z rodziną oraz Edyty i Marcina Grzybek

+ Stanisława Dybula  – od Sebastiana i Bolesława Zielińskich z rodzinami oraz kuzyna Michała Dybula z rodziną

+ Władysława Jarosika  – od Reginy Stejnert, Stanisława i Wiesławy z rodziną oraz rodziny Puchałów

+ Halinę Lipiak  – od Piotra Pacholika z rodziną oraz Moniki, Marleny i Marka Pacholików

+ Józefa Krawczyka  – od Marii Idczak z mamą oraz Kałużów z rodziną

+ Andrzeja Gumińskiego  – od Barbary i Henryka Jaguźnych oraz rodziny Rybków z Łąkowej

+ Martę Walkowiak  – od rodziny Łepków z Jeleni oraz Piotra z Julitą z Giżyc

+ Wandę Kania  – od rodziny Sitków, Ofierskich oraz Janusza Lenarta z rodziną

+ Daniela Cegiełkę  – od chrzestnej Krystyny, Bożeny i Wiesława Tomczaków oraz rodziny Gierzów z Roszoszycy

+ Andrzeja Grześka  – od rodziny Zadków z Kuźnicy Grab. Oraz kuzyna Stanisława Grześka z rodziną

+ Marię Zielińską  – od chrześniaka Waldemara z Magdą oraz bratowej Jadzi

+ Annę Szmaj  – od chrześniaka Dariusza z rodziną oraz rodziny Mielcarków

+ Zbigniewa Małeckiego – od Krzysztofa Grygowskiego z rodziną oraz rodziny Kempskich z Zamościa

+ Józefa Pola – od kuzyna Zbyszka oraz sąsiada Szymona z pracownikami

+ Henryka Kanteckiego  – od kuzynów Tadeusza Lisa, Franciszka Łakomego i kuzynki Marysi Krzykała z rodzinami

INTENCJE MSZALNE

IV NIEDZIELA ADWENTU 24.12.2023r.

07.30/F/ + Adama Prauzińskiego

09.00/R/ + Annę Szmaj – od Andrzeja i Bożeny Szmaj z rodz.

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/K/ + Helenę Biadała – w 21. rocznicę śmierci

21.00/K/ +Józefa Krawczyka- od chrześniaka Jana z rodz  z Giżyc PASTERKA  dla dzieci

PONIEDZIAŁEK – 25.12.2023r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

24.00/F/ -Pasterka  za parafian

9.00 /R/ Annę Rojek – od rodziny Libudziców

09.30/F/ – Dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Jana z prośbą o zdrowie i Boże bł.

11.00 /K/ + Wandę Stempniewicz

12.00 /K/+Andrzeja Grześka 0d brata Zdzisława

WTOREK – 26.12.2023r. – Św. Szczepana

07.30/F/ + Helenę, Adama, Józefa Skrobańskich

09.00/R/ + Daniela Cegiełkę – od Tomalaków i Jarosików z Rososzycy

9.30 /F/ + Halinę Jarzyna – w 17. Rocznicę śmierci

11.00 /K/ + Tadeusza Szmaja – w 7. Rocznicę śmierci

15.00 /K/ – KONCERT KOLĘD

17.00 /F/ + Jacka Sawaryna, zmarłą Mariannę i ich rodziców

ŚRODA – 27.12.2023r. – Św. Jana Ewangelisty

09.00/F/ + Rozalię, Antoniego Skrobańskich

18.00 /F/ 1) NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK 28.12.2023r. Św. Młodzianków

07.00/F/ + Jana Krystka – od Ewy Korcz, Ewy Biel i Lidii Leszczyńskiej

18.00 /F/ + Jana Piotrowskiego

PIĄTEK – 29.12.2023r.

07.00/F/ + Cecylię i Kazimierza Machułów

18.00 /F/ + Janinę Bińską – od Pauliny Idzikowskiej z córkami

SOBOTA – 30.12.2023r.

09.00/F/ + Henryka Kanteckiego – od syna Tomasza z rodziną

18.00/F/ + Jadwigę i Mariana Walczaków

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31.12.2023r.

07.30/F/ + Alojzego Kieronia -od rodz. Kobzdów  Rosów z Zajączek

09.00/R/ + Annę Szmaj – od Jurka Skrobańskiego z rodziną z Kani

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/K/ + Ewę Pietrzak -z racji imienin oraz Edmunda i zm. rodziców

17.00/F/ + Martę Walkowiak – od wnuczki Bogumiły z rodziną

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 27.12.2023

+ Janinę Szala – od Barbary i Wacława z Oleśnicy i Stanisława Morawca z córką

+ Kazimierza Stempniewicza  – od szwagierki Ewy Saranek oraz pracowników sklepu z Raszkowa i Ostrowa

+ Wandę Stempniewicz  – od Agnieszki i Arkadiusza z synem i rodziny Koziców
z Tokarzewa

+ Pawła Stodolnego  – od Sabiny Binek z Jesiony i Jakuba Górala

+ Roberta Kędzię – od Lucjana Rzepeckiego z Kraszewic i Zdzisława oraz rodziny Szymczaków z Zamościa

+ Mirosława Błaszczyka  – od rodziny Koczberskich z Palat

+ Zbigniewa Małeckiego  – od Teresy i Leszka Trzeciaków z Latowic oraz Roberta Krysiaka z rodziną

+ Annę Szmaj  – od Wojciecha i Pawła Kalinów i Lidii Bochen z rodzinami

+ Marię Dzielińską  – od brata Stanisława z rodziną oraz bratanic: Iwony, Małgorzaty i Dominiki z rodzinami

+ Andrzeja Grześka  – od Koła Pszczelarzy w Grabowie i rodziny Dziaków
z Legnicy

+ Andrzeja Gumińskiego  – od rodziny Jaguźnych z dziećmi i Pawła Walczaka
z rodziną

+ Józefa Krawczyka  – od Łucji Skrobańskiej, rodziny Sznajdrów oraz Elwiry
i Jerzego Koniecznych

+ Halinę Lipiak  – od Elżbiety Biel oraz rodziny Leśniewiczów z Palat

+ Władysława Jarosika  – od pracowników Ośrodka Zdrowia w Doruchowie oraz Kazimierza Piątkowskiego z synem

+ Stanisława Dybula – od Idziego Szmaja z rodziną oraz rodziny Martyków
z Książenic

+ Henryka Kanteckiego  – od Pawła Kanteckiego i Malwiny Kanteckiej
z rodzinami

+ Janinę Bińską  – od rodziny Paruszewskich z Grabowa oraz Malików ze Starego                 + Tomasza Bińskiego  – od Przemka Drożaka z rodziną i Michała Olkiewicza

INTENCJE MSZALNE – III Niedziela Adwentu

III NIEDZIELA ADWENTU – 17.12.2023r.

07.30/F/ + Jana Stempina i zm. rodziców z obu stron

09.00/R/ + Roberta Kędzię – w 1. Rocznicę śmierci

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/K/ + Edmunda Gepperta – w 4. rocznicę śmierci

17.00/F/ + Andrzeja Godylę – w 7. rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – 18.12.2023r.

07.00/F/ + Martę Walkowiak – od wnuka Daniela z rodziną

18.00 /F/ + Janinę Bińską – od Ani i Tomka

WTOREK – 19.12.2023r.

07.00/F/ + Tomasza Bińskiego – od ojca i siostry Ani

18.00/F/ + Teresę i Stanisława Sitek – w rocznicę śmierci

ŚRODA – 20.12.2023r.

09.00/F/ + Józefa i Marię Muszalskich i zmarłego Adriano – w rocznicę śmierci

18.00 /F/ 1) + Stanisławę i Mariana Chmielinów

2) NOWENNA ZA ZMARŁYCH

CZWARTEK – 21.12.2023r.

07.00/F/ + Wandę Kania – od Bożeny Muszalskiej z córkami z Luksemburga

18.00 /F/ + Stanisława Cegiełkę – w 20. rocznicę śmierci

PIĄTEK – 22.12.2023r.

07.00/F/ + Mariana Förstera – w 3. rocznicę śmierci

18.00 /F/ + Annę, Mariana Błoch i zm. z rodziny Rębaczów

SOBOTA – 23.12.2023r. ( Dzień spowiedzi  Adwentowej w parafii )

09.00/F/ + Marię, Józefa, Piotra Mikołajczyków

18.00/F/ + Annę i Zygmunta Picher i zmarłych z rodziny

IV NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.2023r.

07.30/F/ + Adama Prauzińskiego

09.00/R/ + Annę Szmaj – od Andrzeja i Bożeny Szmaj z rodz.

09.30/F/ – Za Parafian

11.00/K/ + Helenę Biadała – w 21. rocznicę śmierci

21.00/K/ – PASTERKA  dla dzieci

24.00/F/ -Pasterka  za parafian

NOWENNA ZA ZMARŁYCH – 20.12.2023

+Krzysztofa Niełacnego-od rodz Grygowskich i Piaskowskich oraz Kladów z Grabowa

+Pawła Stodolnego -od Heni Drożak z rodz oraz Kazimierza Jakubowskiego z Jesiony

+Danutę Dera od kuzynki Genowefy i kuzyna Tadeusza oraz K Grygowskiego i Moniki Szkopek z Grabowa

+Helenę Szczypkowską-od rodz Sznajder  Zofii Mazurkiewicz rodz Betków Iwanskich i Stodolnych

+Bogdana Tomalę – od rodz Libudziców  Daniela Jareckiego oraz rodz Sójków

+Wandę Stempniewicz – od Mateusza Gozdowskiego oraz Krysi i Marka Trzeciaków

+Łukasza Małeckiego-od Heleny i Kazimierza Busz z Ostrzeszowa

+Mikołaja Grygowskiego -od rodz Szmajów i Piaskowskich oraz wnuka Jakuba z rodz

+Kazimierza Stempniewicza -od Sebastiana Zielinskiego oraz Andrzeja i Sławomira Frankiewiczów

+Janinę Szala -od rodz Kaminskich i Derwichów z Namysłaków oraz Wiolety Nowak i Beaty Pawlak

+Roberta Kędzię -od Magdy i Krzysztofa Muszalskich oraz Kamila z Ostrowa

+Zbigniewa Małeckiego-od Dariusza Kaźmierczaka z synami oraz Krzysztofa Grygowskiego

+Annę Szmaj-od Agnieszki Kamzol Józefa Szmaja Małgorzaty Serafinowskiej z rodzinami

+Marię Zielinską-odsąs Martyków oraz Józefa Cierniewskiego z Bukownicy

+Andrzeja Grześka -od rodz Miechowskich z Kraszewic oraz Justyny Gierlach z rodz

+Daniela Cegiełkę od Krzysztofa Cegiełki z rodz oraz Łukasza Wojciechowskiego z rodz

+Wandę Kania-od Ryszarda z żoną oraz Zofii Rybczyńskiej z rodz.

+Martę Walkowiak od rodz Stempniewiczów i Łatków oraz Stanisława i Małgorzaty Nowak z Grabowa

+Andrzeja Gumińskiego -od firmy Z Tarchalski z rodz i pracownikami oraz sas Marcina Stodolnego

+Józefa Krawczyka-od rodz Szmaj i Śniadek oraz prac Usług Komunalnych