Komunikaty duszpasterskie II NIEDZIELA WIEKIEGO POSTU

Dziś przed Kościołem zbiórka do puszek na misje. Dziękujemy Panią z Koła Charytatywnego za jej przeprowadzenie i wszystkim za ofiarowany dar serca na misje św.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Przypominamy: droga krzyżowa w piątek wyjątkowo o godz. 16.30 dla wszystkich z racji I piątku miesiąca. w niedzielę o godz. o godz. 16.00 gorzkie żale z nauką pasyjną. msza św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po gorzkich żalach ok. godz. 16.45. Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

W tym tygodniu przyda I Czwartek modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin, I Piątek od godz. 8.00 objazd chorych, od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dla dzieci i młodzieży o 16.00 Msza św. bez kazania i o 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. I Sobota Miesiąca o 18.00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe.

Ponieważ w ostatnim czasie poważnym uszkodzeniom uległa sygnaturka na wieży Kościoła parafialnego. Pospadały fragmenty blach, z obawy przed zalaniem prezbiterium musimy podjąć kapitalny remont. W tym celu złożyłem stosowne dokumenty u p. konserwator, aby podjąć stosowne prace remontowo – naprawcze.

Ze względu na Covida – rekolekcje w tradycyjnej formie dla dzieci i młodzieży są odwołane. Za tydzień spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych po Mszy św. o godz. 11.00.

Polecamy nowy numer naszego diecezjalnego Opiekuna z bieżącymi artykułami z życia diecezji i Kościoła.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu!!!