Komunikaty duszpasterskie

II NIEDZIELA ADWENTU

Dziś tradycyjna zbiórka do puszek na pomoc Polakom na Wschodzie. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i paniom z Żywego Różańca za jej przeprowadzenie

Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku, oprócz środy o godz. 18.00. W środy i soboty roraty dla dorosłych o godz 9.00 Zapraszamy wszystkich szczególnie dzieci z lampionami, cieszymy się z tak licznego w nich udziału. Zachęcamy już do spowiedzi adwentowej – okazja przed każdą Mszą św.

6 grudnia we wtorek przypada wspomnienie liturgiczne św. Mikołaja głównego patrona naszej parafii. Suma odpustowa w niedzielę 11 grudnia o godz. 11.00 w klasztorze.

W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o g. 7.30 i 18.00 w farze i o 11.00 w klasztorze. Poświęcenie medalików Matki Bożej dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. na mszy św. wieczorowej

Zapraszamy na tę mszę także rodziców którzy modlą się na Różańcu w Różach za swoje dzieci, a także tych którzy chcieli by do nich dołączyć – ponowimy ich akt zawierzenia. W ich in będzie odprawiona msza św.

Wszystkich czcicieli o. Pio zapraszamy w czwartek na mszę z nabożeństwem za Jego wstawiennictwem.

W przyszłą niedziele Stowarzyszenie Współpracowników Salezjańskich w Grabowie obchodzi 50 lecie swojego istnienia. Msza św. w ich intencji o g. 9.30 w farze.

Polecamy świece na stół wigilijny CARITAS w cenie 12 złotych, i nowy numer Opiekuna. Od przyszłej niedzieli będzie można także nabywać poświęcone opłatki, którymi będziemy się łamać w czasie wigilijnej wieczerzy.

Wszystkim na cały okres Adwentu – Szczęść Boże !!!