Archiwum kategorii: INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE 6.12.2015 – 13.12.2015 r.

II NIEDZIELA ADWENTU – 6.12.2015 r. – św. Mikołaja – patrona parafii
7.30/F/ + Marię i Kazimierza Kicińskich i zm. z rodz.
9.00/R/ + Romana Stacherzaka – od wnuczek Justyny i Anny
9.30/F/ + Janinę, Stefana Kucharskich
11.00/K/+ Marię i Tadeusza Sitek
12.00/F/ SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN
17.00/F /+ Zofię Jarzyna w 18 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 7.12.2015 r.
7.00 /F/ + Agnieszkę Cywińską – od szwagierki Marii
18.00 /F/+ Stanisławę Weber – od Sławomira Leńskiego

WTOREK 8.12.2015 r. – Niepokalanego Poczęcia NMP – rozpoczęcie roku Miłosierdzia
7.00/F/ + Stanisławę Chmielina – od chrześniaczki Alicji Nagięć z mamą
11.00/K/ – Suma za parafian
18.00/F/+ Lucynę Szmaj w 1 rocz. śm.

ŚRODA 9.12.2015 r.
9.00 /F/+ Annę Kulińską – od Krystyny Szewczyk z córką
18.00/F/- o zdrowie i Boże błog. dla pszczelarzy i życie wieczne dla zmarłych człon koła
+ nowenna – Stanisławę Weber, Genowefę Mydlak, Marię Przybyłek, Mariannę Krysiak, LechaSzmaja,MarcinaTomalkiewicza, Helenę Kaja, Jana Woziwodzkiego, Helenę Młodzińską, Halinę Szczypińską

CZWARTEK 10.12.2015 r.- modlitwa do św. Ojca Pio
7.00 /F/+ Helenę Olczak – od syna Lucjana
18.00/F/+ Zofie Grzelewską – od wnuka Piotra z rodziną

PIĄTEK 11.12.2015 r.
7.00/F/ + Sylweriusza Palata – od syna Zbigniewa z rodz.
18.00/F/ + Antoninę Lipka i zm. Adama

SOBOTA 12.12.2015 r.
9.00/F/ + Irenę Klara – od rodz. Skrobańskich i Tomalów
16.00/F/ + Dzięk. Błag. w 1 rocz. urodzin Leona z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę (chrzty)
18.00/F/ + Edwarda Wasilewskiego w 6 rocz. śm.

III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2015 r. – Dzień Fatimski
7.30/F/ + Irenę i Piotra Koszyczarek – od rodz. Młynków
9.00/R/ + Annę Maciuszczak – od Bartłomiejów z Raduchowa
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Radosława Szczypińskiego – uczniów nauczycieli i prac szkoły pods w Grabowie
12.00/F/ + Helenę i Ludwika Ptak w rocz. śm.
17.00/F /- Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie ( po Mszy różaniec Fatimski)

INTENCJE MSZALNE 29.11.2015 r. – 6.12.2015 r. – św. Mikołaja – patrona parafii

I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2015 r.
7.30/F/ + Stanisława Szlachetę
9.00/R/ + Teresę Szala – od Aldony i Szymona Wojtkowskich z Moniką
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława Strzeleckiego w rocz. śm.
12.00/F/ + Andrzeja Rutkowskiego
17.00/F /+ Andrzeja Domagalskiego z racji im.

PONIEDZIAŁEK 30.11.2015 r.
7.00 /F/ + Kazimierę Kobiela – od rodz. Bednarzów z Palat
18.00 /F/+ Stanisławę Weber – od Anny Musialskiej i Wioletty Boron z rodzinami

WTOREK 1.12.2015 r.
7.00/F/ + Jana Woziwockiego – od sąsiadów: Gruszczyńskich, Działaków, Dudków i Walczaków
18.00/F/+ Irenę Klara – od Studziańskich z Racławic

ŚRODA 2.12.2015 r.
9.00 /F/+ Helenę Młodzińską – od sąsiadów: Widemanów, Dębskich, Nawrockich, Mariannę Olczak z mamą
18.00/F/+ Janinę Kaźmierczak w 2 rocz. śm. – od córki, syna i męża
+ nowenna – Stanisławę Kępską, Michała Bilskiego, Katarzynę Jarych,
Juliana Szczypkowskiego, Helenę Kaja, Lecha Szmaja, Marcina Tomalkiewicza,
Marię Przybyłek, Edmunda Kędzia, Halinę Szczypińską

I – CZWARTEK Miesiąca 3.12.2015 r.
7.00 /F/+ Stanisława Szymańskiego – od Andrzeja Ryżaka z rodziną
18.00/F/+ Franciszkę Kobza

I – PIĄTEK Miesiąca 4.12.2015 r.
7.00/F/ + Helene Kaję – od Sylwii i Romana Ptaków z rodziną
8.00  objazd chorych z Komunią św.
15.00/F/ – spowiedź dzieci i młodzieży
16.00/F/ + Mariana Dorucha – od członków stowarzyszenia klubu seniora „Pelikan” w Grabowie
18.00/F/ + Halinę Szczypińską – od wspólnoty Żywego Różańca

I – SOBOTA Miesiąca 5.12.2015 r.
9.00/F/ + Sylwestra Ździabka w 8 rocz. śm. i zm. Mikołaja Domagałę
18.00/F/ + Bolesława Basia w 31 rocz. śm. i zm. z rodz.

II NIEDZIELA ADWENTU – 6.12.2015 r. – św. Mikołaja – patrona parafii
7.30/F/ + Marię i Kazimierza Kicińskich i zm. z rodz.
9.00/R/ + Romana Stacherzaka – od wnuczek Justyny i Anny
9.30/F/ + Janinę, Stefana Kucharskich
11.00/K/+ Marię i Tadeusza Sitek
12.00/F/ SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN
17.00/F /+ Zofię Jarzyna w 18 rocz. śm.

INTENCJE MSZALNE —22.11.2015 —29.11.2015 r

XXXIV NIEDZIELA 22.11.2015 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
7.30/F/ + Radosława Szczypińskiego – od Kwiryny Świerczek i p. Elżbiety Kuś
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – Krzysztofa i Rocha Krysiak z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Edwarda Korzeńskiego i zm. z rodz. Korzeńskich i Gonerów
12.00/F/ + Mariannę i Leona Spychałów
17.00/F /+ Edmunda Sokołowskiego w 10 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 23.11.2015 r.
7.00 /F/ + Jadwigę Czaszka – od rodz. Gorzelannych
18.00 /F/+ Marię Ślusarczyk w 4 rocz. śm. i zm. Władysława i zm. z rodz.

WTOREK 24.11.2015 r.
7.00/F/ + Leszka Mencla – od syna Mariusza z Marleną
18.00/F/+ Romana i Jadwigę Strzeleckich w 6 rocz. śm. Jadwigi

ŚRODA 25.11.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza Stangreta i zm. rodziców
18.00/F/+ Dionizego Ptaka i zm. rodziców – od rodz. Ptaków z Grabów Wójt.
+ nowenna – Annę Maciuszczak, Agnieszkę Cywińską, Stanisławę Chmielina,
Marię Hauser- Szmaj, Helenę Olczak, Rafała Grzelaka, Zygmunta Drożaka,
Danutę Prauzińską, Stefana Gellerta, Sonię Pietrzak,

CZWARTEK 26.11.2015 r. – modlitwa do św. Ojca Pio
7.00 /F/+ Helenę Biel- od syna Ryszarda z żoną
18.00/F/+ Adama, Bronisławę, Eugeniusza Bogdana Paszkiewiczów

PIĄTEK 27.11.2015 r.
7.00/F/ + Halinę Szczypińską – od córki Ewy z rodziną
18.00/F/ + Jadwigę i Mieczysława Młodzińskich, Wiktorię i Józefa Marszałów

SOBOTA 28.11.2015 r.
9.00/F/ + O zdrowie i Boże błog. dla ks. Zdzisława Wesołowskiego z racji im. – od rodz. Bednarzów
16.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 1 rocz. urodzin Michaliny Biel z prośbą o zdrowie i Boże błog. (chrzty)
18.00/F/ + Stanisławę i Ignacego Gozdowskich

I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2015 r.
7.30/F/ + Stanisława Szlachetę
9.00/R/ + Teresę Szala – od Aldony i Szymona Wojtkowskich z Moniką
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława Strzeleckiego w rocz. śm.
12.00/F/ + Andrzeja Rutkowskiego
17.00/F /+ Andrzeja Domagalskiego z racji im.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2015 r. – 22.11.2015

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2015 r.
7.30/F/ + Marcina Tomalkiewicza – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej rocznik 1956
9.00/R/ + Teresę Szala – od prawnuczek Beaty, Justyny i Wioletty
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława i Stanisławę Geppert i zm. z rodz. Geppertów i Pieruckich
12.00/F/ + Zygmunta i Marię Zajączkowskich, ks. Jana, Tadeusza i Józefa
17.00/F /+ Pelagię i Franciszka Chudzińskich

PONIEDZIAŁEK 16.11.2015 r.
7.00 /F/ + Marcina Tomalkiewicza –od Ewy i Wiesława Zagorzdżon
18.00 /F/+ Irenę Klara – od syna Benia

WTOREK 17.11.2015 r.
7.00/F/ + Jacka Masłowskiego –od sióstr: Ireny, Marii, Barbary i Eli z rodz.
18.00/F/+ Zofię Nieszczesną w 3 rocz. śm.

ŚRODA 18.11.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza Działaka- od Moniki i Karola Rybków
18.00/F/+ Kazimierza Wawrzyniaka
+ nowenna – Jana Woziwodzkiego, Helenę Młodzińską, Stanisława Szymańskiego,
Helenę Kaja, Janinę Banasiak, Lecha Szmaja, Marcina Tomalkiewicza,
Genowefę Mydlak, Stanisławę Weber, Teresę Ofiara

CZWARTEK 19.11.2015 r.
7.00 /F/+ Annę Środa – od córki Elżbiety i Zdzisława z Mikstatu
18.00/F/+ Henryka Książka –od Czesławy i Tadeusza Dziwińskich z dziećmi i rodziną

PIĄTEK 20.11.2015 r.
7.00/F/ + Jerzego Biernata –od sąsiadów Krawczyków, Sznajdrów i p. Łucji Skrobańskiej
18.00/F/ + Feliksa Pieprza –z racji im.

SOBOTA 21.11.2015 r.
9.00/F/ + Mariannę Krysiak –od rodz. Michalskich ze Skalmierzyc
18.00/F/ + Andrzeja, Romana, Franciszka, Juliannę Ratajskich, Apolonię i Antoniego Ciemnych

XXXIV NIEDZIELA Jezusa Chrfystusa Króla Wszechświata
7.30/F/ + Radosława Szczypińskiego –od Kwiryny Świerczek i p. Elżbiety Kuś
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – Krzysztofa i Rocha Krysiak z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Edwarda Korzeńskiego i zm. z rodz Korzeńskich i Gonerów
12.00/F/ + Mariannę i Leona Spychałów
17.00/F /+ Edmunda Sokołowskiego w 10 rocz. śm.

INTENCJE MSZALNE 08.11.2015 r. – 15.11.2015 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Janickiego i zm. rodziców Katarzynę i Władysława
9.00/R/ + Annę Maciuszczak – od Koła Gospodyń wiejskich z Raduchowa
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Weronikę, Józefa Gierlachów w rocz. śm.
12.00/F/+ Józefa Goździka w 20 rocz. śm. i zm. z rodziny
17.00/F /+ Władysława Małolepszego w 12 rocz. śm. i zm. z rodziny

PONIEDZIAŁEK 09.11.2015 r.
7.00 /F/ + Jana Mikołajewskiego i jego teściów
18.00 /F/+ Teodora Mieszałę z racji im.

WTOREK 10.11.2015 r.
7.00/F/ + Józefę i Marcina Rzepeckich – od wnuczki Wioletty
18.00/F/+ Pelagię Kantecką i zm. Floriana

ŚRODA 11.11.2015 r. – Narodowe Święto Niepodległości
9.00 /F/+ Lucynę Szmaj – od brata Tadeusza z żoną
11.00 /F/ – w intencji Ojczyzny i bohaterów z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18.00/F/+ Helenę Kaźmierczak w 16 rocz. śm. i zm. z rodz.

CZWARTEK 12.11.2015 r. – modlitwa do św. Ojca Pio
7.00 /F/+ Romana Stacherzaka – od córki Teresy z rodziną
18.00/F/+ Jadwigę Domagała i zm. Józefa – w rocz. śm.

PIĄTEK 13.11.2015 r. różaniec Fatimski
7.00/F/ + Stanisławę Kempską – od syna Jana z rodziną
18.00/F/- Dzięk. – Błag. w 18 rocz. urodzin Amelii z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę (po Mszy różaniec)

SOBOTA 14.11.2015 r.
9.00/F/ + Helenę Kaja – od mieszkańców z ul. Dąbrowskiej
16.00 /F/ Msza św. chrzcielna
18.00/F/ + Stanisława Strzeleckiego z racji im.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2015 r.
7.30/F/ + Marcina Tomalkiewicza – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej rocznik 1956
9.00/R/ + Teresę Szala – od prawnuczek Beaty, Justyny i Wioletty
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/ + Stanisława i Stanisławę Geppert i zm. z rodz. Geppertów i Pieruckich
12.00/F/ + Zygmunta i Marię Zajączkowskich, ks. Jana, Tadeusza i Józefa
17.00/F /+ Pelagię i Franciszka Chudzińskich

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA 1.11.2015 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30/F/ + Mariannę Frąnczek i zm. z rodz.
9.30/F/ + Helenę Kaja – od córki Anny z mężem Krzysztofem
12.30 /cmentarz/ – procesja z wymieniankami (od bramy głównej)

13.00/cmentarz/ + Za wszystkich zmarłych parafian
+ Danutę Prauzińską – od Jana Puchały z rodziną

PONIEDZIAŁEK 02.11.2015 r. – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
7.30 /F/+ Franciszkę Kasprzak i zm. Stanisława w rocz. śm.
10.00 /F/+ Annę Koncewicz w 6 rocz. śm.
16.00 /F/+ Kazimierza Idzikowskiego w 28 rocz. śm.
18.00 /F/+ Zofię i Józefata Zygmuntów (Po Mszy – RÓŻANIEC za zmarłych)

WTOREK 03.11.2015 r.
7.00/F/ + Kazimierza Kubasika i zm. z rodz.
18.00/F/+ Marię Powąska w rocz. śm.

ŚRODA 04.11.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza Działaka – od Anny i Szczepana Trzeciaków
18.00/F/+ Stanisławę Orłowską
NOWENNA + Stanisława Jarycha, Danutę Prauzinską,Marcina Tomalkiewicza,Radosława Szczypińskiego,
Mariannę Krysiak,Marię Przybyłek,Genowefę Mydlak,Stanisławę Weber,Teresę Ofiara, Lecha Szmaja

I – CZWARTEK MIESIĄCA 05.11.2015 r.
7.00 /F/+ Marcina Tomalkiewicza – od rodz. Cłabków, Korzańskich i Pacholików
18.00/F/+ Sylwestra Sikorę – od plantatorów ziemniaka

I – PIĄTEK MIESIĄCA 06.11.2015 r.
7.00/F/ + Kazimierza Jany – od rodz. Geppertów
8.00 – Odwiedziny chorych z Komunią św.
15.00 /F/- spowiedź dzieci i młodzieży
16.00 /F/+ Mariannę Krysiak – od syna Ryszarda z żoną
18.00/F/+ Helenę Kaja – od żywego różańca

I – SOBOTA MIESIĄCA 07.11.2015 r.
9.00/F/ + Stanisława, Ignacego, Wiktorię Wrona
17.00 /F/ chrzest bez Mszy św.
18.00/F/ + Czesława Olkiewicza – od rodziny

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Janickiego i zm. rodziców Katarzynę i Władysława
9.00/R/ + Annę Maciuszczak – od Koła Gospodyń wiejskich z Raduchowa
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Weronikę, Józefa Gierlachów w rocz. śm.
12.00/F/+ Józefa Goździka w 20 rocz. śm. i zm. z rodziny
17.00/F /+ Władysława Małolepszego w 12 rocz. śm. i zm. z rodziny

INTENCJE MSZALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Dybula i zm. Marię
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – od chrześniaczki Eli z rodziną i Henryka Krysiaka
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Lesława i Ludwika Olczaków,
12.00/F/+ Czesławę, Ignacego Domagalskich i Radosława Szczypińskiego – od pradziadków
17.00/K/+ Marię Kempską i zm. Józefa (Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 26.10.2015 r.
7.00 /F/+ Helenę Kaja – od rodz. Kuświków z Racławic
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Kazimierza, Józefa, Leokadię, Feliksa Machułów

WTOREK 27.10.2015 r.
7.00/F/+ Franciszkę Kobza w rocz. śm.
18.00/F/+ Czesława i Tadeusza Nowaków

ŚRODA 28.10.2015 r.
9.00 /F/+ Tadeusza i Leokadię Działak
18.00/F/+ Tadeusza i Marię Sitek
NOWENNA + Stanisławę Chmielina, Marię Hauser, Helenę Olczak, Sylweriusza Palata,
Stanisławę Poluga, Franciszka Organistę, Rafała Grzelaka, Helenę Biel, Zygmunta Drożaka, Stefana Gelerta,

CZWARTEK 29.10.2015 r.
7.00 /F/+ Marię Przybyłek – od właściciela i pracowników firmy „ Borkow”
18.00/F/- Dzięk. – Błag w 1 rocz. ślubu dla Dawida i Mariki z prośba o Boże bł. i opiekę M.B.

PIĄTEK 30.10.2015 r.
7.00/F/ + Janinę Banasiak – od rodz. Grześków z Ul. Łącznej
18.00/F/+ Marcina Łopatę w 5 rocz. śm. i zm. z rodz.

SOBOTA 31.10.2015 r.
9.00/F/ + Krystynę Sikora –Zadka – od Jana Chmieliny, Aleksandry i Małgorzaty
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 18 r. urodzin Jakuba z prośbą o boże bł. i zdrowie (Różaniec po Mszy św.)
NIEDZIELA 1.11.2015 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30/F/ + Mariannę Frąnczek i zm. z rodz.
9.30/F/ + Helenę Kaja – od córki Anny z mężem Krzysztofem

12.30 /cmentarz/ – procesja z wymieniankami (od bramy głównej)

13.00/cmentarz/ + Za wszystkich zmarłych parafian
+ Danutę Prauzińską – od Jana Puchały z rodziną

INTENCJE MSZALNE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2015 r.
7.30/F/ + Teresę Kempa z racji im.
9.00/R/ + Jadwigę Szmaj i zm. z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Franciszkę i Wacława Wieteckich w rocz.śm.Franciszki
12.00/F/ – Dzięk. – Błag w 70 rocz. ur. Marii Walichnowskiej z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
17.00/K/+ Jadwigę i Mariana Walczaków (Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 19.10.2015 r.
7.00 /F/ – Dzięk. – Błag. w 30 rocz. ślubu Jana i Marii z prośbą o zdrowie i Bożą Opiekę
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Józefę i Wojciecha Sztuckich

WTOREK 20.10.2015 r.
7.00/F/ + za dusze zmarłych sióstr Salezjanek i ich rodzin
18.00/F/+ Jerzego Próchnickiego w 7 rocz. śm.

ŚRODA 21.10.2015 r.
9.00 /F/ + Wojciecha Kowalskiego i zm. rodziców Kowalskich, Edwarda Cegiełkę i synów i teściów
18.00/F/+ Ludwikę i Mieczysława Nagięciów
NOWENNA + Edwarda Sitka, Wacława Stempina, Gerharda Tułacza, Jerzego Biernata, Lucynę Małolepszą,Edmunda Kędzia, Teresę Ofiara, Stanisławę Weber, Genowefę Mydlak, Mariannę Krysiak , Annę Środa

CZWARTEK 22.10.2015 r. – wspomnienie św. Jana Pawła II
7.00 /F/ + Lecha Szmaja – od brata Michała
18.00/F/- Dzięk. – Błag. w 25 rocz. ślubu Marii i Mirosława z prośbą o zdrowie i Bożą Opiekę (po Mszy spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Ojca Pio)

PIĄTEK 23.10.2015 r.
7.00/F/ + Zdzisława Cupra w 8 rocz. śm.
18.00/F/+ Zofię i Idziego Ryżaków w rocz. śm.

SOBOTA 24.10.2015 r.
9.00/F/ + Stefana i Agnieszkę Cywińskich
14.00/F/ – Msza ślubna: Justyna Stodolna – Artur Pastok
15.00/F/ – Msza ślubna: Kamila Kaczmarek i Tomasz Dydyński
18.00/F/ + Dzięk. – Błag. w 80 rocz. urodzin Elżbiety i w 1 rocz. urodzin Aleksa z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinach (Różaniec po Mszy św.)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2015 r.
7.30/F/ + Mariana Dybula i zm. Marię
9.00/R/ + Mariannę Krysiak – od chrześniaczki Eli z rodziną i Henryka Krysiaka
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Lesława i Ludwika Olczaków,
12.00/F/+ Czesławę, Ignacego Domagalskich i Radosława Szczypińskiego – od pradziadków
17.00/K/+ Marię Kempską i zm. Józefa (Różaniec po Mszy św.)

INTENCJE MSZALNE – 11.10.2015 r. — 18.10.2015 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015 r.
7.30/F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. w 70 rocz. urodzin Stanisława
9.00/R/ + Teresę Szala- od sąsiadów Sitkowskich
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Radosława Szczypińskiego – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z wychowawczyniami
12.00/F/- Dzięk. Błag. w 80 rocz. urodzin Stanisławy z prośba o zdrowie i Bożą opiekę – od dzieci
17.00/K/+ Stanisława i Bożenę Jarych – od rodz. Dulebów – ( Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 12.10.2015 r.
7.00 /F/ + Lucynę Szmaj – od siostry Renaty ze Zbyszkiem i dziećmi
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Stanisławę Weber – od Beaty i Andrzeja Tomalów

WTOREK 13.10.2015 r.
7.00/F/ + Edwarda Mortę z racji im.
18.00/F/+ Teresę Rybczyńską z racji im.

ŚRODA 14.10.2015 r.
9.00 /F/ + Siostrę Stanisławę Skupin – od siostry Marianny z rodziną
18.00/F/+ Marka Strzeleckiego i zm. rodziców Antoniego i Helenę
NOWENNA + Helenę Biel, Rafała Grzelaka, Zygmunta Drożaka, Helenę Ostrowicz, Leszka Mencla, Danutę Prauzińską, Stanisława Jarycha, Stefana Gellerta, Sonię Pietrzak, Jacka Masłowskiego,

CZWARTEK 15.10.2015 r.
7.00 /F/ – Dzięk. – Błag. w 15 rocz. ślubu Anny i Mirosława z prośbą o Zdowie i Bożą opiekę
18.00/F/+ Teresę Sitek i zm. Józefa i Kazimierza

PIĄTEK 16.10.2015 r.
7.00/F/ + Lucynę Małolepszą od córki Marii z rodziną
16.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 50 rocz. ślubu Haliny i Mariana Raczyńskich z prośbą o zdrowie i Boże bł.
18.00/F/+ Czesława Skowrońskiego i zm. rodziców

SOBOTA 17.10.2015 r.
9.00/F/ + Józefa Kempskiego
15.00/F/ – Msza św. ślubna: Daria Babarowska – Paweł Adamus
18.00/F/ + Jadwigę Pałka i zm. Władysława (Różaniec po Mszy św.)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2015 r.
7.30/F/ + Teresę Kempa z racji im.
9.00/R/ + Jadwigę Szmaj i zm. z rodz.
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Franciszkę i Wacława Wieteckich w rocz. śm. Franciszki
12.00/F/ – Dzięk. – Błag w 70 rocz. ur. Marii Walichnowskiej z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę
17.00/K/+ Jadwigę i Mariana Walczaków ( Różaniec po Mszy św

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4.10.2015 r. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4.10.2015 r.
7.30/F/ + Zygmunta Pichra i zm. z rodziny
9.00/R/ + Ludwikę i Józefa Maciaczyk
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Irenę i Tadeusza Kajdów i Henryka Grzywaczewskiego
12.00/F/+ Bolesława Tyjona w 10 rocz. śm.
17.00/K/+ Mariana Sitka w 27 rocz. śm. (Różaniec po Mszy św.)

PONIEDZIAŁEK 5.10.2015 r.
7.00 /F/ + Edmunda i Jadwigę Grabowskich w rocz. śm. Edmunda
17.00/F/ RÓŻANIEC – wspólny dla wszystkich (od poniedziałku do piątku)
18.00 /F/+ Stefana i Czesławę Skorupę w 5 rocz. śm.

WTOREK 6.10.2015 r.
7.00/F/ + Tadeusza Dirska-od brata Seweryna z żoną
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Stefana i Irenę Kieroń i zm. z rodz.

ŚRODA 7.10.2015 r.
9.00 /F/ + Kazimierza Skowrońskiego – od Tadeusza i Piotra Calów z rodzinami
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Genowefę Mydlak – od rodz. Kulczyckich i Rybaków z Ul. Wodnej
NOWENNA+ Annę Maciuszczak, Agnieszkę Cywińską, Edwarda Sitka, Jerzego Koźbieła,Romana Stacherzaka, Michała Bilskiego, Juliana Szczypkowskiego, Krystynę Majewską,Stanisławę Chmielina, Lecha Szmaja

CZWARTEK 8.10.2015 r.
7.00 /F/ + Helenę Olczak -od córki Haliny z mężem i dziećmi
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Feliksa Pieprza w 23 rocz. śm. (po Mszy spotkania modlitewne do św. Ojca Pio)

PIĄTEK 9.10.2015 r.
7.00/F/ + Sylweriusza Palata – od syna Grzegorza z Zoną
17.00 Różaniec
18.00/F/+ Radosława Szczypińskiego – od Edmunda, Ewy i Mikołaja Cuper

SOBOTA 10.10.2015 r.
9.00/F/ + Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Pana Edwarda Burzały – z racji im. i urodzin
15.00/F/ Msza św. ślubna: Katarzyna Homieja – Bartosz Piasecki
16.00/F/ Msza św. ślubna: Marta Małolepsza – Mateusz Niemiec
18.00/F/ – Dzięk. – Błag. w 30 rocz. ślubu Haliny i Jana z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę(Różaniec po Mszy św.)

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2015 r.
7.30/F/ – Dzięk. – Błag. z prośbą o zdrowie i Boże błog. w 70 rocz. urodzin Stanisława
9.00/R/ + Teresę Szala- od sąsiadów Sitkowskich
9.30/F/ SUMA W INTENCJI PARAFIAN
11.00/K/+ Radosława Szczypińskiego – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z wychowawczyniami
12.00/F/- Dzięk. Błag. w 80 rocz. urodzin Stanisławy z prośba o zdrowie i Bożą opiekę – od dzieci
17.00/K/+ Stanisława i Bożenę Jarych – od rodz. Dulebów – ( Różaniec po Mszy św.)