KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, jak i na zakończenie Oktawy, a także za udział w Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Dziękujemy organistom i osobom prowadzącym śpiew za uświetnienie liturgii, ministrantom – za ich gorliwą służbę, naszym siostrom salezjankom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, dzieciom I-szo komunijnym i ich rodzicom – za wytrwałość, Panom Szafarzom, Panom niosącym baldachim, osobom niosącym feretrony i sztandary, Panu Janowi i Panu Pawłowi, a także Paniom Policjantkom i Panom Policjantom za dbanie o nasze bezpieczeństwo podczas Procesji – niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim dobre serce oraz świadectwo wiary!

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. wieczornych.

W czwartek przypada 13. dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy św. wieczornej różaniec i procesja fatimska – o poniesienie figury Matki Bożej prosimy przedstawicieli kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, którzy w tym dniu na mszy o godzinie 18.00 będą mieć swoje comiesięczne spotkanie formacyjne.

Jest nowy numer naszego dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask płynących z Najświętszego Serca Jezusowego.