08.05.2016 r. – KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE „Uroczystość I –Komunii św.”

ogłoszenia

1.)Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii otoczmy modlitwą 52 dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu.

2.)Msza wieczorowa dziś wyjątkowo o 18.00 w kościele klasztornym. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej przypominamy nabożeństwa majowe w czasie białego tygodnia będą sprawowane w kościele farnym.

3.)Za tydzień zbiórka do puszek z racji dnia chorych. Proszę o jej przeprowadzanie Panie z Zespołu Charytatywnego.

4.)W czwartek wyjazd dzieci I-Komunijnych na Jasną Górę o godz. 6.00 rano przy remizie. Wieczorem nabożeństwo ze św. Ojcem Pio w kościele farnym. Próba z dziećmi przed Mszą św. rocznicową w piątek o godz. 16.00 w kościele farnym.

5.)W piątek wypada 13 miesiąca maja rocznica Objawień Fatimskich, w nabożeństwo majowe włączamy modlitwę różańcową.

6.)Za tydzień niedziela Zesłania Ducha  św. i Komunia św. rocznicowa na Mszy św. o godz. 9.30.

7.)W najbliższy piątek nie będzie spotkania przed  bierzmowaniem.

Jest do nabycia nowy numer Opiekuna,  Przewodnika i Promyczka dobra zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, za wstawiennictwem naszej Matki Bożej.