15.11.2015 r. KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.) Za tydzień przed naszymi kościołami coroczna zbiórka ofiar do puszek na świąteczne upominki dla biedniejszych dzieci i osób samotnych naszej parafii. Jak co roku przeprowadzą ją panie z zespołu charytatywnego. Już teraz dziękuję wszystkim za dar serca na ten cel.

2.)Biuro parafialne w czwartek rano NIECZYNNE.

3.)W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I – Komunii św. i ich rodzicami – poświęcimy książeczki do nabożeństwa.

4.)Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa.

5.)W parafii Marszałki tradycyjny Odpust suma o godz. 12.00.

6.) Przewodnika katolickiego i promyczka dobra – pisma dla dzieci, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki
Szczęść Boże.