Komunikaty duszpasterskie

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W poniedziałek 13 marca po mszy św. wieczornej różaniec Fatimski.

Za tydzień w czwartą niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Sebastian Łagódka – proboszcz z Bukownicy. W tym czasie także rekolekcje szkolne będą prowadzić s. Salezjanki. Spowiedź wielkopostna z udziałem księży z dekanatu w sobote przed niedzielą palmową jak co roku. Od 25 marca dekretem ks Biskupa kończy w naszej parafii posługę wikariuszowską ks mgr Aleksander Piekielny i zostaje mianowany proboszczem parafii Skrzebowa  w dek Raszkowskim. Gratulujemy ks Olkowi nominacji i za tydzień pożegnamy go na mszy św. o godz 11.dziękując za dotychczasowa pracę w naszej wspólnocie.

We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o g.16.00 Gorzkie Żale i po nich po nich Msza Św. ok. 16.45. Droga Krzyżowa w piątek o g. 17.00.

Koperty na daninę diecezjalną wystawione są przy wyjściu z Kościoła. Wszystkim serdecznie dziękuję za  złożoną ofiarę złożono 130 kopert

Jest nowy numer Opiekuna – zachęcamy do lektury.