IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – „Dobrego Pasterza” -17.04.2016 r.

ogłoszenia

1.)Niedziela dzisiejsza zwaną niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Wspierajmy modlitwą i ofiarą dzieło powołań, szczególnie nasze Seminarium Duchowne w Kaliszu.

2.)Spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców z księdzem Proboszczem w małej szkole od godz. 15.00 w środę klasy 3 A i 3 C w piątek klasy 3 B i uczniowie szkoły z Zamościa.

3.)Biuro parafialne w środę czynne po wieczornej Mszy św.

4.)Jak co roku z naszej parafii organizowany jest wyjazd do Lednicy na 20 zjazd młodzieży chrześcijańskiej z całej Polski. Wyjazd 4 czerwca w sobotę koszt wyjazd wraz z ubezpieczeniem i biletem wstępu 40 zł.

5.)Zbiórka z kandydatami na ministrantów w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św.

6.)Zbiórka ministrantów w sobotę 23 kwietnia o godz. 10.30 w klasztorze.

7.)Prośba ojca św. papieża Franciszka, aby w niedzielę 24 kwietnia za tydzień w każdej parafii, odbyła się zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Prosimy, aby w naszej parafii Panie z Koła Charytatywnego przeprowadziły tą zbiórkę.

8.)Jest nowy numer Przewodnika, zostało kilka numerów Opiekuna i Promyczka Dobra, naszych czasopism religijnych zapraszamy do lektury.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy
Błogosławieństwa i wielu łask na kolejny tydzień.