KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po każdej  mszy św. odmawiamy Litanię do Najśw. Serca Pana.

Rozpoczęły się wakacje  a wraz z nimi zmiany na urzędach i oficjach kościelnych.  Za tydzień pożegnamy ks. Sebastiana, który obejmuje parafię w Kucharach i Siostrę Grażynę która udaję się na następną placówkę do Rzymu.

Od lipca biuro czynne wakacyjnie a więc po mszach św. rano i wieczorem Msza św. niedzielna w klasztorze o godz. 19.00. Na czas wakacji nie będzie mszy św. w Raduchowie.

Przypominam odpust ku czci NMP Szkaplerznej w niedzielę  21 lipca  suma o godz. 12.00.

Za tydzień kwartalna zbiórka ofiar  na potrzeby naszych kościołów. Dziękuję już teraz za dar serca i proszę panie i panów z komitetu o jej przeprowadzenie jak to było zapowiadane.

W środę i czwartek biuro parafialne nieczynne. Sprawy pilne po mszach św. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.