KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE – 30.06.2024r.

XIII  niedziela w ciągu roku

Dziś parafialna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła  z dziękuję paniom i panom z komitetu za jej przeprowadzenie, a wszystkim ofiarodawcą za dar serca

Przypominam odpust ku czci NMP Szkaplerznej w niedzielę  21 lipca  suma o godz. 12.00. poprzedzi go msza św. na cmentarzu w sobotę 20  VII o godzinie 19.00

Bardzo proszę przygotować cmentarz i proszę tradycyjnie pana Pawła Żaka i p Bartłomieja Borkowskiego o pomoc w nagłośnieniu cmentarza. Od poniedziałku mamy porządek wakacyjny a więc  biuro paraf po mszach św. oprócz wtorku i piątku Msza św. w niedzielę wieczorem o godz. 19.00 w klasztorze a msza z godz. 11 z klasztoru przechodzi do fary.  W Raduchowie nie będzie mszy św. do września.

W tym tygodniu przypada I piąte miesiąca. Od 8  objazd chorych z posługą sakr zgłaszamy ich jak zawsze, od 16.30 spowiedź I piątkowa. W sobotę po mszy św. wieczorowej nabożeństwo różańcowe.

Dziś ostatni dzień posługi wikariuszowskiej ks. Sebastiana. Dziękujemy mu za ten rok pracy w posłudze katechetycznej jak i duszpasterskiej i życzymy dużo zdrowia i Błogosławieństwa na pierwszej samodzielnej placówce w parafii Kuchary. Dziękujemy też S Grażynie za opiekę nad scholą parafialną i pracy w przedszkolu. S Grażyna we wrześniu leci do Rzymu.

Pojawił się nowy numer Opiekuna zapraszam do niedzielnej lektury

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask płynących z od Pana Jezusa a wypoczywającym udanych wakacji.