Komunikaty duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy  w naszej parafii  40 godzinne nabożeństwo eucharystyczne przed Wielkim  Postem.

Za tydzień na prośbę ks. Abpa Stanisława Gądeckiego przed kościołami w całej Polsce zbiórka do pusze na pomoc mieszkańcom Turcji i Syrii, którzy ucierpieli na skutek trzęsienia ziemi. Proszę o jej przeprowadzenie panie z zespołu charytatywnego.

Zbliżamy się do Okresu Wielkiego Postu. Koperty na daninę diecezjalną są wystawione przy wyjściu ze świątyni – szczególnie dla mieszkańców wiosek. Składamy dobrowolną ofiarę  podczas Gorzkich Żali lub w niedzielę na tacę.

Kandydatów do sakramentu małżeństwa  prosimy o zwrócenie uwagi na czas przygotowania do tego sakramentu i zapoznaniem się ze specjalną stroną internetową poświęconą tejże tematyce lub zgłoszeniu się do biura parafialnego.

Przypominam ministrantom o swoich dyżurach w tygodniu.

Rozpoczyna się Ostatni tydzień karnawału.

.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże na nowy tydzień.