Komunikaty duszpasterskie

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś modlitwą i ofiarą wspieramy misje. Bóg zapłać za przeprowadzenie tej zbiórki Paniom z Żywego Różańca a także wszystkim ofiarodawcom.

W tym tygodniu 8 marca przypada święto kobiet pamiętajmy o naszych  żonach mamach, siostrach i o wszystkich niewiastach którym tak wiele zawdzięczamy na co dzień, ofiarujmy im także swoją modlitwę.

Czcicieli św. o. Pio zapraszamy  w czwartek na wieczorną Msze św. i nabożeństwo, przynosimy intencje na kartkach.

W czwartą niedzielę Wielkiego Postu (19 marca) rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które pomogą nam przygotować się do Świąt paschalnych.

We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o g.16.00 Gorzkie Żale i po nich po nich Msza Św. ok. 16.45. Droga Krzyżowa w piątek o g. 17.00

Koperty na daninę diecezjalną wystawione są przy wyjściu z Kościoła

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!