Komunikaty duszpasterskie

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj Dzień Papieski. Zapowiadana zbiórka do puszek na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia – kształcenie ubogiej, zdolnej młodzieży. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarowany grosz na ten cel a Panią z Żywego Różańca za coroczne przeprowadzenie  tej zbiórki.

Dziś również niedziela wyborcza. Zachęcamy do spełnienia swojego obywatelskiego obowiązku i oddania głosu w wyborze nowego parlamentu.

W poniedziałek przypada 45. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Za tydzień Niedziela Misyjna i Tydzień modlitw w intencji misji. Również ogólnopolska zbiórka do puszek na misje. Proszę tym razem o przeprowadzenie Panie z Zespołu Charytatywnego.

Od czwartku 19 do 26 października biuro parafialne w koniecznych sprawach po mszach św. rano i wieczorem.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządkując groby na naszym cmentarzu zwróćmy uwagę na opłaty cmentarne tzw. prolongatę. Zwracamy uwagę na kradzieże na cmentarzach, nie tylko na naszym.

W biurze parafialnym przyjmujemy całoroczne wypominki za zmarłych (do końca listopada).

W czwartek po Mszy o 18.00 nabożeństwo za wstawiennictwem św. o. Pio.

Do nabycia są nowe numery naszego Opiekuna  jak zawsze u ministrantów lub w zakrystii

Wszystkim parafianom  i gościom, życzymy wielu łask za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej