Komunikaty duszpasterskie

XXXI Niedziela Zwykła

Bóg zapłać serdecznie wszystkim za piękne przeżycie Uroczystości Wszystkich Świętych, za pomoc w przygotowaniu cmentarza, za złożone ofiary na cmentarzu i tym którzy je zbierali.

W Czwartek Zapraszamy Czcicieli św. o. Pio na msze św. wieczorną i modlitwę za Jego wstawiennictwem.

W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi i spotkanie dla kandydatów

do bierzmowania na Mszy o godzinie18.00.

W sobotę we wspomnienie św. Marcina z Tours obchodzimy Święto Niepodległości Polski – zapraszamy na Msze św. w intencji Ojczyzny o g. 09.30.

W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy czytać od I Niedzieli Adwentu.

Chciałbym raz jeszcze podziękować wszystkim zwłaszcza dzieciom za udział w modlitwie różańcowej przez cały październik Dziękuję państwu katechetom, niech Matka Boża chroni nas wszystkich i prowadzi bezpiecznie po drogach życia Dziś za chwilę tradycyjny cukierek.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Pamiętajmy o zmarłych.