Komunikaty duszpasterskie

XXXIII Niedziela Zwykła

Można jeszcze składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy czytać od I Niedzieli Adwentu. Zapraszam do biura wszystkich, którzy mają do uregulowania sprawy cmentarne.

Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust parafialny w Marszałkach.

Za tydzień rusza zbiórka ofiar do puszek na upominki świąteczne dla samotnych i ubogich z naszej Parafii. Jak co roku akcję tę przeprowadzają Panie z Zespołu Charytatywnego. Bóg zapłać wszystkim za dar serca.

W czwartek zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. o. Pio w łączności ze Mszą o godzinie 18.00.

W najbliższą sobotę 25 listopada w Mikorzynie a 26  w Ostrzeszowie w parafii Wniebowzięcia NMP -Fara  okazja osobistej i wspólnotowej modlitwy przy relikwiach błog. rodziny Ulmów na mszy św. o godz 18.00  i przez całą niedzielę od godz 7.20 Relikwie peregrynują po naszej diecezji To najnowsi patronowie naszych rodzin męczennicy z Markowej. Ich wstawiennictwo niech wyprasza nam potrzebne łaski w rodzinach.

Rusza wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych w cenie 12 zł. Cena jest wyższa ze zrozumiałych względów więc rozprowadzamy już od dziś.

Jest nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Pamiętajmy o zmarłych.