KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską (wioski). Dziękujemy wszystkim za przyjęcie nas po kolędzie, otwarcie swoich domów i serc. Kolęda przebiegła spokojnie. Sprawozdanie po kolędowe przedstawimy w późniejszym terminie.

Wraca Msza św. wieczorna i biuro parafialne tak jak zawsze (oprócz wtorku i piątku).

W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane potocznie św. Matki Bożej Gromnicznej, obchodzony jako Dzień Życia Osób Konsekrowanych. Msze św. z błogosławieństwem gromnic o godz. 7.30, 10.00, 16.00 dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i 18.00.

Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Tradycyjnie proszę o jej przeprowadzenie panie z zespołu Różańcowego.

W tym tygodniu przypada:

–  I czwartek miesiąca  modlimy się w intencji rodzin i poczętego życia a także o powołania.

– I piątek miesiąca – od 8.30 odwiedziny chorych, których zgłaszamy jak zawsze, od 15.00 spowiedź św., po Mszy o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 18.00 Msza w intencji Żywego Różańca.

–  I sobota miesiąca –  po mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Jest nowy numer naszego Opiekuna poświęcony Matce Bożej Gromnicznej i bieżące informacje z życia Kościoła.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże na

Przeżywanie dnia Pańskiego i cały kolejny tydzień pracy i nauki