KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Odpowiadając na apel ks. abpa Stanisława Gądeckiego chcemy włączyć się w modlitwę za Ojczyznę i w obronie dziecka poczętego. Z tej racji w sobotę po mszy wieczornej wystawienie najświętszego sakramentu i adoracji w ciszy do 21.00, następnie Apel jasnogórski i modlitwa Nowenowa.  W niedzielę o 11.00 suma  w intencji ojczyzny i trudnych spraw. Po mszy św. litania za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i wystawienie Najświętszego Sakramentu do Gorzkich Żali (o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia). Zapraszamy wszystkich, którym sprawy Ojczyzny leżą głęboko na sercu do wspólnej modlitwy.

We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o g.16.00 Gorzkie Żale i po nich po nich Msza Św. ok. 16.45. Droga Krzyżowa w piątek o g. 17.00.

Rozpoczynają się spowiedzi w dekanacie dlatego biuro paraf w sprawach koniecznych po mszach św. rano i wieczorem  W środę biuro nieczynne. Po mszy św. o godz 9.00 objazd chorych proszę ich zgłaszać do wtorku włącznie nie będzie objazdu chorych w piątek po świętach. Bardzo proszę o przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu po niedzieli palmowej. W sobotę od godz 9.00 spowiedź w naszej parafii  do godz 10 30 i od 11 do 12 Po południu od 15 do 16 30. Proszę pilnować tych godzin i zachęcam do spowiedzi raczej do południa Brak kapłanów  Za tydzień tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do Bożego Grobu Proszę panie z koła różańcowego o jej przeprowadzenie jak zawsze Kwartalną zbiórka na potrzeby naszych Kościołów odbędzie się 7 kwietnia. Za tydzień o godz 20 00 parafialna Droga Krzyżowa ulicami naszego Miasta od Fary do Klasztoru jak zawsze. Proszę o zabezpieczenie trasy przemarszu Policję.

Młodzież z oazy  będzie za tydzień rozprowadzała gałązki palmowe przed Kościołem.Bóg zapłac za dar serca także dla nich

Wszystkim Szczęść  Boże na nowy tydzień !!!